Půjčka od Ferratum – levně, rychle, i zdarma

Už je to skoro jedná dekáda, kdy se na evropském trhu poprvé objevila skupina Ferratum Group, která jako první začala poskytovat mobilní mikropůjčky. Od té doby se tato společnost stala tak oblíbenou, že se nachází již ve dvaceti zemích. Česká republika není výjimkou! Pokud tuto společnost ještě neznáte, začtěte se do těchto řádků, které vám ji v rychlosti představí!

Ferratum je…

Společnost Ferratum je určitě výjimečnou společností celoevropského formátu a u nás se řadí na první příčky. Poskytuje totiž velice výhodné krátkodobé půjčky, které nikde jinde nenajdete. Pokud si chcete půjčit, nemusíte kvůli tomu navštěvovat řadu poboček a trávit zde dlouhé hodiny, jak tomu bývá jinde. Stačí se podívat na webové stránky Ferratum, vybrat si částku, dobu splatnosti a vyplnit formulář.

Jaké jsou půjčky od Ferratum?

Navíc půjčky jsou skutečně velice výhodné. Nejen, že tedy peníze máte rychle a jednoduše k dispozici, ale také je můžete mít i zcela zdarma. Společnost Ferratum totiž poskytuje částky jeden, dva nebo tři tisíce na patnáct dnů naprosto zdarma. Tradice vysokých poplatků a neuvěřitelných úroků tedy bere za své. Budete-li si chtít půjčit více, nebudete muset navíc vůbec přeplácet několikanásobky.

Přečtěte si také:  Kde se nachází levné půjčky?

Podmínky půjček Ferratum

Společnost Ferratum má samozřejmě i svoje podmínky, komu půjčku poskytne a komu ne. Mělo by se jednat o člověka, který by měl být starší 21 let, ale mladší 85 let, a který nemá žádné nesplacené předchozí půjčky u Ferratum. Nic víc nemusíte splňovat. Oproti ostatním subjektům je to tedy u Ferratum mnohem jednodušší a pohodlnější!