Coins Money Finance Currency Cash  - VisionPics / Pixabay

Když potřebujete peníze rychle, volíte SMS půjčku

Bankovní instituce mají pestrou paletu úvěrů, nabízejí pak především půjčky větší než několik desítek tisíc korun. Mají propracovaný a důkladný systém prověření klientových možností splácet. Klasické nebankovní instituce nabízející nepodnikatelské půjčky většinou na spotřební zboží. Tyto nabízí často odlišné podmínky od bankovních institucí a alternativní možnosti jak si prověřit platební způsobilost.

Dnes si ale povíme především o typu půjčky, které se říká SMS půjčka, někdy také “finská půjčka” a společnosti nabízející tento typ půjčky jsou si v lecčem podobné s nebankovními společnostmi, avšak zaměřují se na půjčky ve výších několika jednotek, maximálně nízkých desítek tisíc korun. Pokud je společnost schopna vyplatit půjčku do několika hodin, pak ji nazýváme SMS půjčka ihned. U těchto menších úvěrů nabízí společnosti také zjednodušené vyřízení a tak vám leckdy stačí pouze internet a telefon.

Tento typ půjčky má mnoho odlišností

Tyto malé úvěry se liší v tom, že mají schvalovací proces uzpůsobený výši a akutnosti půjček. Pomocí těchto půjček však také získáte částky do 10 000 Kč (nově i mírně více), protože jsou určeny pouze k překonání času mezi vyčerpáním vašeho měsíčního rozpočtu a vaší výplatou. My navíc poskytujeme unikátní řešení, kdy po vyplnění formuláře je vaše žádost porovnána s nabídkami několika různých společností jejichž hlavním produktem je SMS půjčka. Systém porovná všechny nabídky, které jsou dostupné a vám už představí vítěze srovnání, kterého vy již jen potvrdíte a tím odešlete žádost o půjčku ihned.

Euro Money Smart Phone Savings - Engin_Akyurt / Pixabay
Když potřebujete peníze rychle, volíte SMS půjčku

Vysoká míra schválení je jedním z benefitů

Tímto systémem je zajištěno především to, že máte několikanásobně vyšší šanci na schválení a získání půjčky a také to, že při pořízení SMS půjčky ihned na účet nebudete platit zbytečně vysoké poplatky, když je vám k dispozici jiná lepší nabídka, kterou jen v tom množství nejste schopni najít. Bohužel však není možné dopředu říci, jaká společnost vám půjčí, jaké u ní jsou poplatky a úroky a nebo přesně na jak dlouho vám půjčí. To však není problém, protože po vyplnění formuláře je nezávazné. SMS půjčka ihned na účet vám přijde až poté, co schválíte daného poskytovatele půjčky.

Přečtěte si také:  Kde se nachází levné půjčky?

Rychlost schválení a expresní zaslání nabízí SMS půjčka ihned

Co je však s ohledem na naši SMS půjčku skutečně dokonalé, to je proces schválení. Ten je propracovaný do posledního detailu a tak Vám může být zaslána SMS půjčka ihned na účet. A to doslova do několika málo minut. V tomto ohledu nám nemohou konkurovat ani banky, ani další nebankovních společnosti. I když se snaží, takto rychlého procesu standardní bankovní ani nebankovní půjčka nedosáhne.

Proč si vybrat právě tento typ online půjčky?

Především chceme umožnit klientům získat peníze tím nejpohodlnějším způsobem. Je nám jasné, že pokud už lidé o půjčku žádají, často potřebují peníze skutečně ihned. SMS půjčka ihned jim to samozřejmě umožní, a to kdykoliv a kdekoliv. Stačí pouze vytáhnout svůj mobilní telefon a odeslat žádost. A jak potvrzují samotní klienti, je to zatím ta nejsnazší možnost, se kterou se ve světě úvěrů setkali. SMS půjčka je zkrátka expresní a vychází vstříc požadavkům klientů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.