Kdy se hodí produkty, které nabídne Českomoravská stavební spořitelna?

Tato spořitelna není na našem trhu rozhodně žádným nováčkem. Nabídne poměrně zajímavé procento velmi unikátních produktů, které mohou pomoci každému z nás. Pokud i vás zajímá, jaké konkrétně má Českomoravská stavební spořitelna k dispozici a kdy se vám budou hodit, podíváme se společně na jejich detailní přehled. Hned na úvod tedy musíme říci, že jsou děleny do třech hlavních skupin, a to konkrétně těchto:

  • Stavební spoření
  • Úvěry na bydlení
  • Doplňkové produkty

Kdy se vám hodí stavební spoření?

Pokud bychom se podívali na tento první typ daného produktu, musíme říci, že se hodí ve všech situacích, kdy máme v plánu zhodnotit své peníze. To lze učinit velmi jednoduše a rychle. Stačí nám k tomu sjednat si konkrétní stavební spoření, které nám Českomoravská stavební spořitelna může nabídnout. Dnes platí, že má varianty určené pro každého z nás. Konkrétně to může být spoření spojené jak s námi jako dospělými, tak i s našimi dětmi. Pokud je něco dalšího, co nabídne, je to také produkt s označením Liška plus.

Info pro čtenáře: Víte, kde najít spolehlivé stavebniny?

V rámci spoření můžeme jako žadatelé čerpat i poměrně zajímavé výhody, které jsou k dispozici. Mezi několik hlavních se řadí třeba jistota garantovaného zhodnocení úspor, stejně jako jistota státních příspěvků, které můžeme získat. Největším pozitivem je však to, že naspořené peníze můžeme využít na cokoliv. A co o tomto produktu říká samotná tato spořitelna? Toto: „Roční zhodnocení vkladů až 3,5* % (se státní podporou, se zohledněním poplatků a bez daně). Naspořené peníze včetně státní podpory můžete po 6 letech použít, na co chcete. Nárok na výhodný úvěr ze stavebního spoření si vytváříte postupně svými vklady.“

Přečtěte si také:  Raiffeisen stavební spořitelna umožní spořit i financovat

Českomoravská stavební spořitelna nabídne i výhodné úvěry

Služeb spořitelny můžete samozřejmě využít i v případě, kdy hledáte také výhodné úvěrové produkty. Pokud se na ně přímo zaměříme, můžeme si být jisti, že je můžeme využít na celou řadu věcí. Patří sem třeba opravy a rekonstrukce, stejně jako samotná výstavba. Nechybí ale ani možnost si dům nebo byt za daný úvěr také koupit. Od daných možností se následně odvíjejí varianty, které nám může Českomoravská stavební spořitelna přímo nabídnout. Je to nejenom klasický forma úvěru, ale může to být také výhodná hypotéka. Vše s ohledem nejenom na naše konkrétní požadavky, ale i s ohledem na to, zda si zároveň spoříme, nebo s ohledem na konkrétní možnosti využití peněz.

Zabezpečte svou osobu

Ze segmentu doplňkových produktů musíme vyzdvihnout konkrétně takové, které jsou spojené primárně s nabídkou zabezpečení pro naši osobu. Máme-li být konkrétní, tak je třeba myslet na to, že si můžeme sjednat třeba životní pojištění včetně rizikového, stejně jako že si můžeme sjednat také doplňkové penzijní spoření, stejně jako důchodové spoření.