Raiffeisen stavební spořitelna umožní spořit i financovat

Banky v rámci rozšiřování svých služeb začínají cílit nejenom na klienty, kteří hledají možnost správy, zhodnocení, nebo půjčení peněz. Cílí totiž i na ty klienty, kteří plánují vlastní bydlení. Vše prostřednictvím svých stavebních spořitelen.

Podívejme se tedy na tyto možnosti konkrétněji a představme si, co nabídne Raiffeisen stavební spořitelna. Ta je dnes ideální možností pro ty, kteří chtějí své peníze zhodnocovat, ale kteří chtějí peníze také jednoduše získat.

Co nabídne Raiffeisen stavební spořitelna v rámci spoření?

Není třeba připomínat, že klíčovým produktem je dnes nejoblíbenější stavební spoření. Ačkoliv jeho název může lehce klamat, je s ním spojeno několik výhod, které souvisejí s využitím peněz. Ty lze totiž utratit za cokoliv. Sama Raiffeisen stavební spořitelna k tomu dodává: „Naspořené prostředky můžete využít například na financování nového nebo rekonstrukci stávajícího bydlení. Můžete si také vytvořit finanční rezervu nebo dětem usnadnit start do života. Stavební spoření je jedním z nejoblíbenějších spořících produktů.“

Důvodem oblíbenosti není jenom možnost libovolného využití. Hlavním důvodem je také to, že peníze jsou výhodně zhodnocovány. Konkrétně zde máte jistotu procentuálního úroku s garancí na 6 let. Stejně tak se můžete těšit i na státní podporu, která může činit příjemné 2 000 korun českých ročně. Právě to patří mezi jeden z hlavních důvodů, proč jít touto konkrétní cestou.

Jaké další výhody stavební spoření nabídne?

Charakteristiku tedy známe. Podívejme se proto i na několik klíčových výhod, které jsou také spojeny s důvody, proč lidé tohoto produktu využívají. Jedná se o:

  • Pojištění vkladů až do výše 100 eur
  • Možnost využití úvěru ze stavebního spoření
  • Profesionální služby finančních poradců
Přečtěte si také:  Výhodná bankovní půjčka – jak si správně vybrat

Jak nám tato stavební spořitelna umožní financovat bydlení?

Pojďme na druhý segment nabízených produktů. Ten už se týká konkrétního financování, tedy úvěrových produktů. V rámci nich máme možnost získat až 700 000 korun bez zajištění, stejně jako bez nutnosti mít k dispozici vlastní úspory. Peníze lze využít na cokoliv, co souvisí s vaším bydlením. Lze si za ně pořídit nový dým nebo byt, stejně jako je možné rekonstruovat, modernizovat, nebo také náležitě vybavit svou nemovitost.

Ani zde nezapomínáme také na několik klíčových výhod. Ty se týkají splácení. Raiffeisen stavební spořitelna nabídne možnost si splátku úvěru v případě zájmu i zvýšit. Stejně tak nabídne možnost posunutí splátek, až o 6 měsíců. Dále však s výhodami souvisí i odměny, pokud budete platit speciální kartou, která bude s úvěrovým produktem svázána.

Jak hodnotíme?

Rozhodně pozitivně. Raiffeisen stavební spořitelna je zde pro každého, kdo chce peníze zhodnotit nebo si je chce půjčit. Jak jsme uvedli, vše za výhodných podmínek, s jistotou profi přístupu.