Nejvýhodnější neúčelová nebankovní půjčka pro každého

Nabídka naší firmy byla v roce 2010 vyhodnocena komisí nezávislých odborníků, jako nejvýhodnější neúčelová nebankovní půjčka. Peníze poskytujeme pro každého a máme jen minimální nároky. Půjčka je poskytovány všem občanům ČR, kteří mají věk 18 – 65 let. Dále požadujeme doložení minimálního pravidelného příjmu 10000 Kč.

Půjčka je poskytována na volitelnou dobu splatnosti v rozsahu 2 – 60 měsíců. Termín splátky si můžete zvolit sami, v závislosti na tom, kdy dostáváte peníze ze zaměstnání. Umožňujeme také přerušení splátek až na dva měsíce zdarma (pouze v případě že už máte minimálně šest řádně uhrazených splátek). Také předčasné splacení je má tato nebankovní půjčka pro každého zdarma.

Nepožadujeme ručitele nebo ověření v registru. Také nepotřebujte platit nic předem. Vyřízení je úplně zdarma a zaplatíte nám až svoji první pravidelnou splátku. Peníze vyplácíme v hotovosti v našich pobočkách, nebo bezhotovostním převodem na váš bankovní účet.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

Přečtěte si také:  Equa bank rozdává spoustu tabletů