Equa bank rozdává spoustu tabletů

Vánoce se blíží a tak už nejednoho z nás napadlo, co vlastně dáme svým blízkým pod vánoční stromeček. Při pohledu do peněženky nebo na účet to však nijak vesele nevypadá. Co tedy budete dělat? Splácíte-li aktuálně každý měsíc neuvěřitelné částky za různé půjčky, máme pro vás výborné řešení!

U Equa bank získáte nižší splátky a tablet navrch

Jedná se o refinancování půjčky u Equa bank. Ať už máte půjčky sjednané kdekoliv, všechny si je můžete velice jednoduše převést k Equa bank, která vám je spojí dohromady. Získáte tak jednu novou půjčku s mnohem nižšími splátkami, výrazně nižší přeplacenou konečnou částkou a s lepší úrokovou sazbou. Navíc má Equa bank pro všechny své klienty akci, kdy každý, kdo si refinancuje půjčky s Equa bank, získá navíc i tablet. Ten si můžete samozřejmě nechat, nebo jej použít jako jeden z krásných vánočních dárečků.

Přečtěte si také:  Půjčujete si často nebo se půjčkám vyhýbáte?

Kolik přesně u Equa bank ušetříte?

V neposlední řadě jsou důležité i samotné peníze. Jelikož můžete ušetřit nemalou částku, určitě vás zajímá, kolik to nakonec vlastně bude. Uvedeme si tedy jednoduchý příklad. Původně jste si ku příkladu půjčili 200 000 Kč. Ty budete splácet dohromady 36 měsíců, a to například od srpna 2013. Měsíčně si tedy musíte z rozpočtu ukrajovat 6 994 Kč. Avšak vedení půjčky i běžný účet máte například u vaší stávající banky zcela zdarma. V takovém případě byste refinancováním půjčky u Equa bank ušetřili až 3 129 Kč a navíc by se vám měsíční splátky snížily na 6 845 Kč. I když to není moc, každá korunka se přece hodí, ne? Navíc toto byl pouze příklad, ve vaší konkrétní situaci může být úspora mnohem vyšší a výraznější.

Přečtěte si také:  Levné nebo podezřele levné?