Vezměte si nejlevnější půjčku na trhu!

Ptáte se, jak vybrat tu nejlevnější půjčku? Máme pro vás několik rad od finančních odborníků, díky kterým naleznete tu nejlevnější půjčku pro vás. K půjčce byste měli přistupovat stejně, jako když si vybíráte jakékoliv jiné zboží. Pokud budete kupovat nový mobil, pravděpodobně si neobjednáte hned první přístroj, na který narazíte, ale porovnáte více modelů z hlediska jejich výkonu a ceny. Udělejte to samé s úvěrem a uvidíte, že můžete ušetřit i tisíce korun!

Hledejte půjčku, která co nejlépe odpovídá vašim požadavkům, potřebám a možnostem. Především si ujasněte, jakou částku potřebujete a jaká může být maximální výše vaší měsíční splátky, od toho se pak bude odvíjet délka splácení. Jakmile budete mít jasno, porovnejte nabídky několika úvěrových společností, a to tak, že postupně navštívíte jejich internetové stránky a u každého úvěru si zjistíte především výši úroků, hodnotu RPSN a možnou délku splácení. Při hledání nejlevnější půjčky se rozhodně neřiďte jen úrokovou sazbou.  Při splácení totiž neplatíte jen úroky ze zapůjčené částky, ale také různé poplatky související s uzavřením smlouvy či správou účtu. RPSN všechny tyto položky již zahrnuje. Tudíž je velmi výmluvným ukazatelem ceny úvěru.

Přečtěte si také:  Levná půjčka před výplatou

Chcete-li si ušetřit práci, použijte nezávislé internetové srovnávače, které na jedné stránce porovnají nabídku několika společností. Další možností je podívat se na výsledky nezávislého testu nebankovních společností. Takový test provedlo v roce 2013 evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA, které se zabývá finančním poradenstvím a oddlužením. Nejvyšší hodnocení získala společnosti TGI Money a.s., která poskytuje výhodné nebankovní půjčky s vyřízením online. A v čem byla společnost lepší než její konkurence? Dle bodového hodnocení společnost zvítězila především díky výhodným úrokům, nízkým poplatků a férovému přístupu ke klientovi.

Hypopůjčka je rychlá půjčka, se kterou máte peníze ihned na účtu. Nemusíte nikam chodit ani se nikomu zpovídat. Půjčku si vyřídíte jednoduše online, přímo z vašeho domova nebo kanceláře. Stačí vyplnit krátký formulář a peníze můžou být vaše.