Kde najít skutečně levnou půjčku?

Spousta ekonomických subjektů se chvástá, že pouze a jen u nich najdete tu nejlevnější půjčku, za kterou budou vlastně oni sami ztratní. Jenže nenechte se ošálit! Vždy, když si od někoho půjčujete peníze, platíte úroky, a ty jsou vlastně odměnou ekonomickému subjektu, od kterého si půjčujete. Nikdy tedy nebude ztratný věřitel, ale vždy vy, jako dlužník. Ovšem u některých subjektů je úroková sazba tak nízká a poplatky za půjčku někdy i nulové, že nemusí být vaše ztráta tak vysoká. Které finanční instituce to tedy jsou?

Půjčka od Peněžního domu

Naprosto nejnižší úrokovou míru najdete u rychlopůjčky od Peněžního domu. Oproti ostatním úrokovým sazbám na trhu, vám Peněžní dům poskytne půjčku již za 6 procent. Navíc poplatky spojené s úvěrem činí pouze 920 korun, což je až o polovinu méně, než co najdete u konkurence. Navíc minimální výše půjčky je už pouhých 1 000 korun, takže si můžete půjčit třeba na potraviny či jiné životně důležité položky.

Půjčka od Cetelem

Druhým nejvýhodnějším úvěrem je Osobní půjčka od společnosti Cetelem. U té se úroková sazba pohybuje o pouhých devět desetin výše, než jak tomu bylo u půjčky od Peněžního domu. Poplatky za půjčku u Cetelemu činí směšných 200 korun a minimální výše úvěru je stanovena na 20 000 korun. Jedná se tedy o vyšší částku, kterou si lidé často půjčují na nejrůznější vybavení do domácnosti, či na rodinnou dovolenou.

Přečtěte si také:  Řešením finančních problémů je nebankovní půjčka Praha

Půjčka od Cofidis

Třetí nejvýhodnější půjčku na českém trhu si můžete sjednat u společnosti Cofidis. Jedná se o produkt Úvěr na cokoliv Cofiklasik, u kterého se úroková míra pohybuje okolo sedmi procent. Ovšem poplatky za úvěr jsou zde naprosto nulové. I když se tedy zvýšila úroková míra, stoprocentně se snížily poplatky, které úvěr zařadily mezi naprosto nejvýhodnější. Minimální výše, kterou si u Cofidis můžete půjčit, je pak totožná jako u společnosti Cetelem, tedy 20 000 korun.