Půjčka bez směnky a bez jakýchkoliv poplatků

Půjčit si bez nutnosti dokládat jakoukoliv směnku nebo platit sebemenší poplatek je v dnešní době stále neobvyklejší. Existuje však jedna nebankovní společnost, která právě tyto půjčky poskytuje, a to naprosto všem, bez rozdílu věku, národnosti či pohlaví.

Qkonto půjčí každému

Jedná se o společnost Qkonto, která je novinkou na českém trhu s úvěry. Právě u ní si mohou půjčit úplně všichni! Je zde však jedno ale. Abyste si mohli půjčit, musíte být starší 18 let, musíte mít trvalé bydliště na území ČR a musíte mít pravidelný příjem v minimální výši 10 000 Kč. Jestli tyto podmínky splňujete jako student, nebo jako maminka na mateřské či jako důchodce je už naprosto jedno. Stačí prostě pouze splňovat právě tyto tři základní podmínky!

Přečtěte si také:  Levná půjčka Vata

U Qkonta si každý vybere, kolik si půjčí

Stejně jako u ostatních společností, jež poskytují finanční výpomoc, tak i u Qkonta si můžete sami vybrat výši částky, kterou si půjčíte. Může se jednat o 10 000 Kč nebo až o 50 000 Kč. Skutečně záleží pouze na vás, kolik zrovna potřebuje. Navíc tuto částku nemusíte čerpat hned, jednorázově, ale stačí ji vyčerpat postupně podobně jako kontokorent. V tom je Qkonto odlišné oproti ostatním klasickým úvěrům.

Splácení je běžné

Splácení takové půjčky pak probíhá naprosto stejně, jako u každé jiné půjčky. Prostě klasické měsíční splácení. Avšak v tomto případě je taktéž jedna výjimka, a to ta, že platíte pouze ve chvíli, pokud čerpáte. Nemáte-li zrovna půjčenou ani korunu, nebudete ani korunu splácet. K tomu všemu si můžete sami v rámci třech možností vybrat výši měsíčních splátek.

Přečtěte si také:  Produkt budoucnosti? Levná půjčka Zaimo