Poctivá půjčka bez poplatku předem!

Máte nečekané výdaje nebo náhlé finanční problémy a nikdo vám nechce pomoci? Bojíte se podvodu a chcete mít jistotu, že nenaletíte nějakému podvodníkovi, který vás jen obere o vaše peníze? Pak je tady naše poctivá půjčka, která je poskytována bez poplatku předem. Půjčíme vám 5000 – 50000 Kč bez zástavy nemovitosti nebo bez jiného ručení. Stačí, když nám doložíte minimální příjem alespoň 9000 Kč čistého měsíčně a půjčka je vaše. Nečeká vás žádné složité papírování, vše může být vyřízeno do hodiny a peníze dostanete hned na místě nebo vám je pošleme na bankovní účet.

Pokud vás zajímá poctivá půjčka na vyšší částku, pak vám také můžeme nabídnout řešení. Poskytujeme i úvěry 50 tisíc až 2,5 miliónu korun. Zde už ale požadujeme nějaké ručení za poskytnuté peníze. U menších částek stačí vyšší příjem nebo půjčka s ručitelem. U vyšších částek požadujeme zástavu nemovitosti. Půjčka může být poskytnuta i na družstevní byt.

Dobu splácení si můžete samo zvolit, v naší nabídce je krátkodobá i dlouhodobá poctivá půjčka. Předčasné splacení je zdarma. A jako bonus pro prvních tisíc klientů, kteří využijí tuto nabídku, bude i pojištění proti neschopnosti splácet úplně zadarmo!

Přečtěte si také:  Levná půjčka před výplatou

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.