Penízky máte ihned

Znáte to, jdete do obchodu, výplata je ještě za dlouho, ale vy už nemáte skoro ani na jídlo. Nezoufejte! Právě pro vás je ideální ERA Kontokorent. Peníze ihned, bez zdlouhavého papírování.

Kontokorent není obyčejnou půjčkou

Jedná se o finanční rezervu, kterou vám poskytne ERA banka na vašem ERA osobním účtu. Je vhodná zejména pro ty, kterým se prostředky na osobním účtu občas blíží nule, kteří někdy potřebují peníze navíc, ale neví přesně kdy a pro ty, kteří chtějí jednoduché a rychlé řešení pro případ krátkodobé finanční tísně.

Kontokorent je výhodou

Největšími výhodami je, že máte kdykoliv dostupnou finanční rezervu na vašem ERA osobním účtu. Takže se už nemusíte omezovat a kdykoli si koupit, co se vám zrovna líbí. ERA kontokorent má limit až do statisíc, takže za něj můžete zaplatit i něco většího, na co si však nechcete brát úvěr. U ERA kontokorentu platí úroky jen z toho, co opravdu použijete, takže se nemusíte bát, že budete platit šílené částky. Při běžném založení osobního účtu získáte Era kontokorent s limitem do 15 000 Kč.

Přečtěte si také:  Půjčujete si často nebo se půjčkám vyhýbáte?

Podmínky pro získání

Pokud chcete získat ERA kontokorent, musíte splnit několik jednoduchých podmínek. Musíte být starší 18let, vyplníte jednoduchou žádost o ERA kontokorent, doložíte dva doklady totožnosti a můžete také přiložit výši vašeho příjmu. Pokud už máte založený ERA osobní účet, můžete si zažádat o ERA kontokorent ve výši do 20 000 Kč bez doložení příjmů.