Řádně splácíte? Dostanete za to peníze zpátky!

V poslední době naprosto rapidně ubývá spolehlivých a seriózních klientů, kteří by vždy spláceli řádně, včas a bez jakéhokoliv zaškobrtnutí. Právě proto teď přišla řada bank i spousta nebankovních subjektů s převratnou novinkou, která má motivovat právě k řádnému a včasnému splácení. Jedná se o vrácení jisté částky zpátky za řádné splácení.

Částku zpátky dostanete i u České spořitelny

Jedním takovým ekonomickým subjektem, který tuto novinku zavedl, je i Česká spořitelna. Ta tímto způsobem odměňuje všechny poctivé klienty, kteří vždy řádně a včas splácejí tím, že jim vždy jednou ročně jistou část ze splacených peněz vrátí. Takto můžete ušetřit až 51 425 Kč, což už je pořádná částka například na nádhernou zahraniční dovolenou.

Jak získat možnost vrácení určité částky?

V prvé řadě si musíte u České spořitelny sjednat finanční produkt s názvem Půjčka. U něj si můžete sami určit, kolik si půjčíte, na jakou dobu a díky tomu i s jakými splátkami. Jedná se o částku pohybující se mezi 20 000 a 700 000 korunami, a to na dva až sedm let. Pokud následně budete splácet řádně a vždy včas, dostanete jistou částku zpátky. A kolik? To se dozvíte prostřednictvím internetové kalkulačky, jež najdete na webových stránkách České spořitelny.

Konkrétní čísla jsou vždy výmluvnější

My si zde však uvedeme několik příkladů, kolik můžete dostat od České spořitelny zpátky. Nejprve si uvedeme půjčky na dva roky. Například při částce 30 000 Kč na dva roky obdržíte zpátky 1 900 Kč, u půjčky 250 000 Kč se již vrácená částka zvýšila na 15 169 Kč a při půjčení 600 000 Kč dostanete 33 834 Kč. Toto všechno byly příklady, kdy jste si půjčili na dva roky.

Přečtěte si také:  Zaručená půjčka s dostupností každému

S dobou splatnosti roste vrácená částka

Jenže budete-li si půjčovat na delší dobu, získáte od České spořitelny zpátky mnohem vyšší částku. Například při výše stanovené půjčce 30 000 Kč ovšem na dobu čtyř let obdržíte zpátky 2 375 Kč, u částky 250 000 Kč na čtyři roky tato částka vzrostla na 17 956 Kč a při půjčení 600 000 Kč na čtyři roky dostanete 38 144 Kč.

Kdy dostanete zpátky naprosto nejvíc?

Na začátku jsme hovořili o tom, že vám Česká spořitelna může maximálně vrátit až 51 425 Kč. Tuto částku obdržíte, půjčíte-li si 700 000 Kč na dobu sedmi let.