Kde se nachází levné půjčky?

Chcete si půjčit? Chcete mít k tomu navíc jistotu, že vaše půjčka bude skutečně levná a výhodná? Nechce se vám hledat na internetu, ale jít rovnou na jistotu? Ovšem vůbec netušíte, u které společnosti je půjčka nejvýhodnější? My známe odpověď na všechny vaše otázky!

Kde se nachází levné půjčky?

Skutečně levné půjčky najdete u jedné z mála společností. Určitě jste již na její název alespoň jednou narazili, a to buď na internetu, nebo někde na ulici, kde mívá spoustu propagačních předmětů. Už tušíte? Jedná se o společnost Ferratum! Ta má skutečně jedny z nejvýhodnějších půjček, a to zejména těch krátkodobých!

Jak levné jsou levné půjčky od Ferratum?

Pokud si například půjčíte 1 000, 2 000 nebo 3 000 Kč od společnosti Ferratum, a to na dobu patnácti dnů, nebudete za ni muset zaplatit nic navíc. Co to znamená? Pokud půjčené peníze vrátíte do dvou týdnů, nebudete muset k nim přidávat žádné poplatky, žádné úroky ani jiné příplatky. Zaplatíte tedy skutečně pouze to, co jste si půjčili.

Přečtěte si také:  Hotovostní půjčky – jeden z nejrizikovějších spotřebitelských úvěrů

Co když si budu chtít půjčit víc nebo na delší dobu?

Pokud si budete chtít půjčit větší částku nebo výše zmíněné částky ale na delší dobu, připravte se již na jisté poplatky či úroky. Ovšem oproti jiným subjektům, které poskytují půjčky, se jedná o naprosto směšné částky. Když si například půjčíte od společnosti Ferratum 9 000 Kč na 14 dnů, bude činit poplatek za půjčku pouhých 1 530 korun. Pokud byste si tu samou nabídku vybrali například na stránkách www.fastfin.cz, museli byste vrátit o 1 620 korun více. Půjčka od Ferratum je tedy skutečně nejvýhodnější a nejlevnější!