Půjčka bez ověření registru, peníze vyplatíme ihned

U nás vám může být poskytnuta půjčka bez ověření v registru. Peníze vám vyplatíme ihned po schválení vaší žádosti. Pokud si je necháte poslat na bankovní účet, tak je můžete mít ještě dnes, nebo pak nejpozději do druhého dne. Pokud se rozhodnete nechat si poslat peníze na poštu, tak budete mít peníze přibližně do čtyř pracovních dnů.

Půjčka bez ověření registru je dostupná pro každého. Jedinou podmínkou je být občanem ČR a alespoň 18 let. K vyřízení potřebujte jen běžné doklady pro ověření totožnosti jako je OP a druhý doklad, což může být třeba řidičák, pak nebo jiný průkaz s fotografií.

Neprovádíme ověření v registru, požadujeme ale doložení alespoň minimálních pravidelných příjmů. Šanci mají i ti kdo pobírají sociální dávky nebo ženy na MD. Pro doložení příjmu potřebujeme předložit výpis z bankovního účtu nebo tři poslední výplatní pásky nebo rozhodnutí příslušného orgánu o přiznání hmotné dávky (sociální dávky, příspěvek pro ženy na mateřské a podobně). Více informací a online žádosti