Rychlé vyřízení, úvěr na směnku ihned

Nabízíme vám úvěr na směnku. Jsme nezávislá finanční firma ve městě Trutnov. Garantujeme rychlé vyřízení, peníze můžete mít k dispozici ihned po projednání úvěru a podepsání směnky. Naše nabídka je určena především pro město Trutnov a okolí, kde sídlí naše firma, v případě vážného zájmu o naše služby ale můžeme uspokojit i další zájemce z ČR. Vzhledem k nutnosti osobního jednání poskytujeme úvěry pro jiná města pouze nad 50000 Kč. Pro Trutnov jsme schopni na směnku půjčit i nižší částky.

Nabízíme férové a spolehlivé jednání a rozumné úroky. Stačí se na nás obrátit a společně se domluvíme na tom, jaká výše úvěru by přicházela v úvahu. Sjednáváme individuální podmínky s každým zájemcem o tento typ půjčky, takže nemusíte mít obavu se na nás obrátit i v případě že máte jen nízké příjmy, nebo pokud nemůžete, nabídnout nějakou formu ručení. Dokážeme se domluvit téměř s každým a nabídnou nějaké řešení.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.