Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Vlastníte dobře rozjetou firmu, která dosahuje zajímavých ročních obratů? Na druhou stranu si všímáte toho, že výrobní linky podléhají opotřebení a jejich provoz je čím dál více nákladnější? Ideální doba pro modernizaci! Kde ale na takovou nákladnou modernizaci vzít? Řešení přináší levný úvěr od GE Money Bank, který mohou získat drobní a střední podnikatelé na nákup budov, technologií nebo již zmíněnou rekonstrukci stávajícího provozu. Díky garanci Evropského investičního fondu, mohou žadatelé o levný úvěr získat vypůjčené prostředky bez zbytečných odkladů a s minimálním finančním zajištěním.

Dohoda mezi EU a GE Money Bank

Díky zajímavé dohodě mezi těmito dvěma institucemi mohou žadatelé žádat tzv. o EU úvěr Investice, který jim může být poskytnut bez jakéhokoli zajištění nebo se zajištěním naprosto minimálním. O výši zajištění vždy rozhoduje konkrétní případ a bonita klienta. O úvěr mohou zažádat živnostníci, jejichž roční obrat dosahuje 200 milionů Kč. Další podmínkou, kterou je nutno při žádosti o úvěr splnit, je prokázání se dvěma ukončenými daňovými obdobími.

Přečtěte si také:  Click Credit je dobrá volba

Minimální administrativa s důrazem na rychlost vyřízení

Jak již bylo výše zmíněno, kromě minimálního nebo dokonce žádného zajištění úvěru, se může tato novinka pochlubit také rychlostí vyřízení dané žádosti. Každá žádost o EU Investice je posuzována individuálně avšak s důrazem na minimální administrativní zátěž klienta a rychlé poskytnutí úvěru. Pokud by tedy také vaše firma potřebovala nějaký ten nádech moderna, nespoléhejte na předražené úvěry, vsaďte na jistotu a kvalitu zastřešenou Evropským investičním fondem!