Jak se vyznat v nebankovních půjčkách?

Obliba nebankovních půjček neustále roste, zvláště pak blíží-li se Vánoce. Velké množství lidí totiž financuje dárky právě půjčkami, čímž se půjčka na Vánoce stává zcela běžnou záležitostí. Aby však neměl člověk s vánočními svátky více starostí než radostí, je zapotřebí říct si, jak vybrat dobře a natrefit třeba i na poctivou půjčku.

Jak půjčku vybírat?

Ať už si vybíráte bankovní či nebankovní půjčky online, je zapotřebí mít na paměti, podle jakých parametrů byste měli vybírat. V prvé řadě byste se měli zamyslet sami nad sebou a položit si otázku, zdali půjčku potřebujete a zdali na ni máte, neboť i na půjčení peněz jsou potřeba peníze na splácení. V druhé řadě se zaměřte na samotný produkt. Abyste vybrali správně, musíte být obezřetní a dbát hlavně na výši úroků, dobu splatností a zvláště RPSN. Dále nezapomeňte zhodnotit samotného poskytovatele půjčky. Je věrohodný? Jaké má podmínky poskytování půjčky? Stanovuje vám nějaké pokuty či sankce? To vše hraje při výběru půjčku velkou roli, kterou byste neměli podcenit.

Bankovní, či nebankovní půjčka?

Důležitou otázkou také je, zdali jsou pro vás výhodnější bankovní, či nebankovní půjčky. Pravdou je, že nebankovní půjčky jsou v poslední době velmi rozšířené. Důvodem je nejen jejich rostoucí obliba ze strany klientů, ale také jejich rostoucí kvalita. Mnohé nebankovní půjčky dnes představují skutečně zajímavou a kvalitní nabídku, jež se vyrovná půjčce bankovní.

Přečtěte si také:  Spolehlivá Andělská půjčka

Jak vypadá poctivá nabídka?

Pokud vás zajímá, jak vypadá kvalitní a poctivá nabídka, můžeme vám doporučit Rerum. Rychlá nebankovní půjčka Rerum je nabízena od 500,- Kč do 15.000,- Kč se splatností od 8 do 30 měsíců a je poskytována občanům ČR ve věku od 25 do 65 let s aktivním připojením mobilní sítě a bankovním účtem v libovolné bance v ČR. Abyste půjčku získali, nesmíte být u jiné instituce poskytující půjčky vedeni jako dlužník a musíte mít trvalý a stálý příjem.

Pokud navíc žádáte o půjčku poprvé, můžete ji získat zadarmo (bez poplatků). Stačí vám vyplnit online registraci, přiložit oskenovaný platný průkaz totožnosti a zaslat verifikační poplatek 1,- Kč pro ověření vašeho účtu.