Solidní půjčka 100.000 Kč se zárukou

Chtěl bych půjčit peníze a docela to spěchá. Potřebuji úvěr alespoň 100000 Kč, bez ručitele a bez zástavy nejlépe ve městě Rychnov nad Kněžnou nebo okolí. Zatím každá půjčka, na kterou jsem se ptal, byla buď taková, že chtěli vysoké příjmy nebo stejné ověření jako v bance a tím jsem neprošel, nebo po mě chtěli ručitele nebo zástavu a tu já nemohu, nabídnout. Zbytek jsou jen samé podvody nebo nesmysly. Můžete mi někdo poradit nějakou solidní, spolehlivou půjčku? Nějakou, se kterou máte vy osobně dobré zkušenosti a kde bylo půjčení peněz bez problémů?

Jsem z města Rychnov nad Kněžnou, ale půjčka může být asi odkudkoliv, rád si zajedu i jinam, pokud budu mít jistotu, že peníze jsou se zárukou spolehlivosti a solidního jednání. Moc vás prosím, neraďte mi půjčka jako je Provident a podobně, tak mi tolik kolik potřebuji, nepůjčí a je to jen ztráta času. Ideální by bylo, kdyby se mi ozval nějaký soukromník nebo investor co je schopný poskytnout soukromou půjčku třeba i na směnku. Jsem živnostník a mám poměrně slušné příjmy a o půjčené peníze určitě nemusíte mít strach, všechno vám do koruny vrátím včas, tak jak si řeknete

Přečtěte si také:  Půjčka 100000 Kč pro podnikatele

Igor Kratochvíl, Rychnov nad Kněžnou

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.