Půjčka 50000 Kč bez ručitele

Jsem matka s jedním dítětem a bydlím ve městě Jablonec nad Nisou a zajímala by mě půjčka 50000 Kč bez ručitele nebo bez nutnosti zastavit nějaký majetek. Jsem zaměstnaná a mohu předložit potvrzení o příjmu, mám ale poměrně nízký příjem a zatím mě všude odmítli. Doufám tedy, že se mi pořadí alespoň touto cestou najít nějakou spolehlivou a poctivou půjčku na tuto částku.

Potřebuji půjčit 50000 korun nebo nějakou podobnou částku. Chtěla bych, aby to byla normální půjčka alespoň na jeden rok. Půjčka na směnku nebo nějaká krátkodobá půjčka mě moc nezajímá, protože tu si při svém příjmu nemohu dovolit. Nabízím pravidelné měsíční splátky a jistotu že vám půjčené peníze v pořádku a včas vrátím zpět. Jsem z Jablonce nad Nisou, tak že by bylo nejlepší, kdyby se mi ozval někdo z tohoto města nebo z okolí, třeba z Liberce, nebo aby to byla půjčka, která se dá vyřídit přes internet.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčka 5000 bez ručitele ihned

Daniela Babická, Jablonec nad Nisou

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.