Kde najít půjčky do výplaty?

Jsou situace, kdy by se nám hodilo, když bychom dostali peníze doslova ihned. Tím však nemáme na mysli pouze možnost, kdy si půjdeme půjčit k našim známým, ale myslíme i na varianty, kdy požádáme o standardní půjčku. Tedy o tu, která nese název půjčka před výplatou, jelikož právě ta je tím úvěrovým produktem, který zaručeně splní naše očekávání po všech stránkách. A to hlavně proto, že se jedná o rychlou, jednoduchou a dnes velmi dobře dostupnou možnost získání finančních prostředků.

Jde to i bez úroků či poplatků

I když některé recenze mluví o tom, že tato půjčka nepatří mezi ty nejvýhodnější možnosti, opak je pravdou. Stačí se totiž na tento segment zaměřit mnohem více, díky čemuž zjistíme, že někteří poskytovatelé nabízejí rychlé půjčky, které jsou nejvýhodnější na trhu. Stručně řečeno, kolik si půjčíme, tolik také vrátíme. Úrok i RPSN jsou v tomto případě na nulových hodnotách a nula je také u kolonky různých poplatků.

Koncept dané půjčky přitom zůstává naprosto klasický. Máme na výběr z menších částek, které jsou kombinovatelné nejčastěji s měsíčním termínem splatnosti. Vyřízení je rychlé, jednoduché a z pohodlí našich domovů. A pokud vás zajímá konkrétně, jaké možnost máme, pojďme se podívat na dva poskytovatele, kteří tuto možnost nabízejí a zároveň jsou jistotou skutečný profesionality a kvalitních poskytovaných služeb.

Půjčka Zaplo

Ta je pro každého, kdo vyhledává půjčku bez úroku nejlepší možností, a to hlavně z důvodu podmínek, ale také částek, které jsou k dispozici. Budeme-li konkrétní, potom nejnižší sumou poskytovanou v rámci půjčky zdarma je 1 000 Kč, ale maximum je neméně zajímavých 7 500 korun českých. Samozřejmostí je možnost kombinace s termínem splatnosti, který může být v rozmezí 7 – 40 kalendářních dní.

Co u společnosti Zaplo platí stále, nikoliv pouze v souvislosti s touto promoakcí, to je i jistota jednoduchých podmínek pro samotné získání. I díky tomu si poskytovatel získal příznivé hodnocení u klientů. Mezi hlavní výhodu patří to, že není třeba dokládat příjem. Takových společností však existuje více a najdete je třeba na adrese http://pujckyprehledne.cz/pujcka-bez-dolozeni-prijmu-ihned. Pozitivem přímo u Zaplo je však jistota spojená s tím, že půjčku vyřídíte z pohodlí domova bez papírování, nebo dokládání vašeho příjmu a dalších informací. I proto je půjčka vhodná třeba pro:

  • Standardní zaměstnance i podnikatele
  • Lidé v důchodu
  • Matky na mateřské dovolené
  • Studenty
  • Nezaměstnané
Přečtěte si také:  Peníze pro Vaše podnikání

Půjčka CreditON

Ani tento poskytovatel ve své výhodnosti nijak výrazně nezaostává. Opakovaným klientům totiž může nabídnout dokonce až 20 000 Kč. V rámci půjčky zdarma je poté možné zažádat o poměrně příjemné 4 000 Kč, které je možno využít na cokoliv. Jak dokládá i srovnávač na adrese http://pujckyprehledne.cz/nebankovni-pujcky-ihned, i CreditON je firmou velmi dobře hodnocenou a tak není třeba mít obavy z toho, požádat si o peníze. Samozřejmě také online, z pohodlí vašich domovů, a to doslova kdykoliv budete potřebovat. Díky svému konceptu je i zde jistota rychlého vyřízení, snadného získání, nebo také toho, že se nemusíte bát jakýchkoliv nestandardních podmínek. Po celou dobu budou veškeré postupy zcela transparentní, což je dnes výhoda, která rozhodně určuje, o jakou půjčku projevit zájem a o jakou raději nikoliv.

Čím však tento poskytovatel také zaujme, to je kodex, a to odpovědného půjčování. I kvůli tomu mimo jiné zavedl možnost vypůjčit si peníze zdarma. Jedině tak může svým klientům skutečně pomoci a nedostane je do finančních komplikací, jako jiné úvěry na trhu.