Půjčka 5000 ihnedDobrý den, měla bych zájem o poskytnutí půjčky 5000 ihned. Chybí mi peníze před výplatou a potřebuji uhradit nějaké poplatky a taky bych si potřebovala rychle půjčit právě 5000 korun. Hned po další výplatě bych peníze vrátila, stačí mi jen nějaká krátkodobá půjčka. Dívala jsem se na nabídku půjčky od Ferratum, která inzeruje právě krátkodobé půjčky 5000 korun v hotovosti, ale nesvému překvapení jsem zjistila, že to není tak úplně pravda. Jako novému klientovi mi totiž chtějí půjčit maximálně tisíc korun a to mi moc nepomůže.

Také jsem narazila na nabídku společnosti Provident, ale tam chtějí pravidelné týdenní splátky a navíc se tam půjčka bere na několik týdnů. To já ale nechci. Potřebuji půjčit peníze ihned, pak bych 3 týdny do výplaty neplatila ani korunu a pak bych celou sumu i s úroky vrátila zpět. Nechci peníze splácet nějakou dlouhou dobu, protože s tím jsou jenom problémy.

Můžete mi prosím poradit nějakou jinou firmu, která půjčuje peníze na kratší dobu, minimálně by to měla být půjčka 5000 korun a s rozumnými úroky? Jsem zaměstnaná a mohu doložit potvrzení o příjmu, a pokud vím, tak nemám žádný záznam v registru. Moje příjmy ale nejsou moc vysoké, takže mi v bance nechtěli půjčit. Půjčené peníze ale spolehlivě vrátím zpět během krátké doby

Dominika Králová, MostPro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Mohlo by se vám líbit...