Jak se vyznat v nebankovních půjčkách?

Obliba nebankovních půjček neustále roste, zvláště pak blíží-li se Vánoce. Velké množství lidí totiž financuje dárky právě půjčkami, čímž se půjčka na Vánoce stává zcela běžnou záležitostí. Aby však neměl člověk s vánočními svátky více starostí než radostí, je zapotřebí říct si, jak vybrat dobře a natrefit třeba i na poctivou půjčku.

Jak půjčku vybírat?

Ať už si vybíráte bankovní či nebankovní půjčky online, je zapotřebí mít na paměti, podle jakých parametrů byste měli vybírat. V prvé řadě byste se měli zamyslet sami nad sebou a položit si otázku, zdali půjčku potřebujete a zdali na ni máte, neboť i na půjčení peněz jsou potřeba peníze na splácení. V druhé řadě se zaměřte na samotný produkt. Abyste vybrali správně, musíte být obezřetní a dbát hlavně na výši úroků, dobu splatností a zvláště RPSN. Dále nezapomeňte zhodnotit samotného poskytovatele půjčky. Je věrohodný? Jaké má podmínky poskytování půjčky? Stanovuje vám nějaké pokuty či sankce? To vše hraje při výběru půjčku velkou roli, kterou byste neměli podcenit.

Bankovní, či nebankovní půjčka?

Důležitou otázkou také je, zdali jsou pro vás výhodnější bankovní, či nebankovní půjčky. Pravdou je, že nebankovní půjčky jsou v poslední době velmi rozšířené. Důvodem je nejen jejich rostoucí obliba ze strany klientů, ale také jejich rostoucí kvalita. Mnohé nebankovní půjčky dnes představují skutečně zajímavou a kvalitní nabídku, jež se vyrovná půjčce bankovní.

Jak vypadá poctivá nabídka?

Pokud vás zajímá, jak vypadá kvalitní a poctivá nabídka, můžeme vám doporučit Rerum. Rychlá nebankovní půjčka Rerum je nabízena od 500,- Kč do 15.000,- Kč se splatností od 8 do 30 měsíců a je poskytována občanům ČR ve věku od 25 do 65 let s aktivním připojením mobilní sítě a bankovním účtem v libovolné bance v ČR. Abyste půjčku získali, nesmíte být u jiné instituce poskytující půjčky vedeni jako dlužník a musíte mít trvalý a stálý příjem.

Pokud navíc žádáte o půjčku poprvé, můžete ji získat zadarmo (bez poplatků). Stačí vám vyplnit online registraci, přiložit oskenovaný platný průkaz totožnosti a zaslat verifikační poplatek 1,- Kč pro ověření vašeho účtu.

 

Zaručená půjčka s dostupností každému

Na co dnes hledíme, pokud vybíráme tu správnou půjčku? Primárně je to kombinace výhodnosti a také podmínek samotného získání. Zde logicky platí, že čím jsou dané podmínky jednodušší, tím pro nás jako žadatele lépe. Zatímco v minulosti byly na trhu dostupné jenom banky, dnes už je možné oslovit i nebankovní společnosti. A ty ukazují, že možností je více než dost. Především potom v segmentu mikropůjček, který dominuje. Podívejme se společně na to, co patří mezi samozřejmost.

Příjem není rozhodující

Máte obavy, že neprojdete sítem z důvodu vašeho konkrétního příjmu? Pokud je tomu skutečně tak, můžete si být jisti, že okamžitá půjčka po vás příjem nebude chtít dokládat. Nejenom, že danou informaci nebudete muset nikde uvádět. Stejně tak platí, že se obejdete třeba i bez výpisů z vašeho bankovního účtu, stejně jako se obejdete bez výplatních pásek, nebo jakýchkoliv potvrzení. Nic z toho nebude potřeba. A to je dobrá zpráva především pro několik skupin žadatelů, mezi které můžeme zařadit:

 • Nezaměstnané
 • Důchodce a matky na mateřské dovolené
 • Studenty

Nemáte čistou finanční minulost? Nevadí

Druhou oblastí, které se mnoho lidí obává, je zjišťování jejich finanční minulosti. Jde konkrétně o zjišťování informací o tom, jaká je jejich konkrétní finanční minulost. A to v souvislosti s tím, zda v minulosti uhradili všechny své závazky, stejně jako v souvislosti s tím, jaké měly další finanční problémy. Dnes lze daná fakta nejčastěji vyčíst z celé řady jak bankovních, tak samozřejmě také nebankovních registrů. Zde je vše detailně uvedeno.

Faktem zůstává, že segment mikropůjček rozhodně není s kontrolou registrů spojován. I osoba, která je zde uvedena, může na peníze dosáhnout. Navíc bez obav z jakýchkoliv horších podmínek. I pro takového žadatele může být k dispozici půjčka bez navýšení. Tedy takový úvěr, u kterého je jistota, že může být spojený s nulovým úrokem, s nulovým RPSN, stejně jako může být spojený také s nulovými poplatky. Není třeba připomínat, že je největším hitem.

Ručení ani ručitel není potřeba

Obávat se není třeba ani toho, že by snad bylo nutné jakékoliv ručení. Ani to není s tímto typem úvěru nijak spojováno. A tak se není třeba obávat toho, že by bylo nutné převádět jako zástavu třeba:

 • Byt nebo dům
 • Pozemek
 • Rekreační objekt

Nic z toho není třeba, stejně jako se vše obejde také bez ručitele. Tedy konkrétně bez osoby, která by snad byla také zapsána ve smlouvě a která by měla určitou odpovědnost. Ani tu internetová půjčka nepotřebuje a tak vše vyřídí čistě jenom s vámi. Tedy s takovou osobou, která si o peníze skutečně žádá. Navíc vše proběhne s jistotou, jako je jednoduchost a rychlost vyřízení.

Není třeba kamkoliv chodit

To je rozhodně výhoda, kterou bychom neměli opomíjet. A to z toho důvodu, že i zde se může zvýšit okruh lidí, kteří díky tomu půjčku získají. Ne každý má čas na návštěvu pobočky a ne každý má pobočku v dosahu. To je důvod, proč řada jiných, konkurenčních úvěrových produktů zkrátka jednoduše nebude vyhovovat. V tomto směru však jsou pravidla zcela jiná. A to taková, že je vše vyřízeno výhradně online. Tedy z pohodlí domova, bez nutnosti kamkoliv chodit, stejně jako bez nutnosti cokoliv a kdykoliv podepisovat. Přidejme k tomu i jistotu toho, že obvyklá doba vyřízení se nepočítá na dny nebo hodiny, ale i na minuty.

A co dodat na závěr? Samozřejmě informaci o tom, že když už jsou peníze poskytnuty, lze s nimi naložit skutečně libovolně. Jde totiž p úvěrový produkt, který lze označit jako půjčku, která je neúčelová. To znamená, že konkrétní využití peněz není nutné ani nikde uvádět, ani samozřejmě není nutné to, že by snad bylo konkrétní utracení dané finanční částky jakkoliv a komukoliv dokládat.

 
Levné půjčky

Pozor na levné půjčky, mohou být nebezpečnéNarazili jste na lákavou nabídku, která hlásala něco o levné půjčce? Nechali jste se nalákat nápadně zajímavou nabídkou? Nebo jste jednoduše podlehli promyšlenému marketingovému tahu? Opravdu mohou být levné půjčky? Pojďme se na tuto problematiku podívat trošku detailněji.

Levné? Jak pro koho?

Na našem trhu existuje nespočet různých půjček a spotřebitelských úvěrů. Jejich úroky, stejně jako výše RPSN se liší dle jednotlivých bank a nebankovních společností, objemu vypůjčených prostředků, ale i dalších faktorů. Mezi ně patří zejména riziko, které poskytovatel půjčky podstupuje. Čím je vyšší, tím dražší půjčka pro klienta nakonec bude.

Kde nalezneme levné půjčky?

Zpravidla u bank. Těm ovšem v současné době šlapou na paty i některé známé nebankovní společnosti, které se snaží svými produkty, stejně jako příznivými sazbami bankovním domům konkurovat. A v některých případech se jim to zdárně daří.

Jak si vybrat tu nejlevnější?

Kromě výše úroků se dívejte také na hodnotu RPSN. Ta má mnohdy větší vypovídající hodnotu, než samotné úroky. Zaměřte se také na případné poplatky, které mohou být s danou půjčkou spojené nebo sankce za porušení smluvním podmínek. V neposlední řadě si také o dané společnosti zjistěte maximum všech dostupných informací a prozkoumejte také nejrůznější internetová fóra, vlákna a diskuze. Zde se můžete dozvědět zajímavé informace, které se vám mohou do budoucna hodit.

Při sjednávání půjčky se neunáhlete a raději mezi sebou jednotlivé produkty důkladně porovnejte.

 
půjčky do výplaty

Kde najít půjčky do výplaty?

Jsou situace, kdy by se nám hodilo, když bychom dostali peníze doslova ihned. Tím však nemáme na mysli pouze možnost, kdy si půjdeme půjčit k našim známým, ale myslíme i na varianty, kdy požádáme o standardní půjčku. Tedy o tu, která nese název půjčka před výplatou, jelikož právě ta je tím úvěrovým produktem, který zaručeně splní naše očekávání po všech stránkách. A to hlavně proto, že se jedná o rychlou, jednoduchou a dnes velmi dobře dostupnou možnost získání finančních prostředků.

Jde to i bez úroků či poplatků

I když některé recenze mluví o tom, že tato půjčka nepatří mezi ty nejvýhodnější možnosti, opak je pravdou. Stačí se totiž na tento segment zaměřit mnohem více, díky čemuž zjistíme, že někteří poskytovatelé nabízejí rychlé půjčky, které jsou nejvýhodnější na trhu. Stručně řečeno, kolik si půjčíme, tolik také vrátíme. Úrok i RPSN jsou v tomto případě na nulových hodnotách a nula je také u kolonky různých poplatků.

Koncept dané půjčky přitom zůstává naprosto klasický. Máme na výběr z menších částek, které jsou kombinovatelné nejčastěji s měsíčním termínem splatnosti. Vyřízení je rychlé, jednoduché a z pohodlí našich domovů. A pokud vás zajímá konkrétně, jaké možnost máme, pojďme se podívat na dva poskytovatele, kteří tuto možnost nabízejí a zároveň jsou jistotou skutečný profesionality a kvalitních poskytovaných služeb.

Půjčka Zaplo

Ta je pro každého, kdo vyhledává půjčku bez úroku nejlepší možností, a to hlavně z důvodu podmínek, ale také částek, které jsou k dispozici. Budeme-li konkrétní, potom nejnižší sumou poskytovanou v rámci půjčky zdarma je 1 000 Kč, ale maximum je neméně zajímavých 7 500 korun českých. Samozřejmostí je možnost kombinace s termínem splatnosti, který může být v rozmezí 7 – 40 kalendářních dní.Co u společnosti Zaplo platí stále, nikoliv pouze v souvislosti s touto promoakcí, to je i jistota jednoduchých podmínek pro samotné získání. I díky tomu si poskytovatel získal příznivé hodnocení u klientů. Mezi hlavní výhodu patří to, že není třeba dokládat příjem. Takových společností však existuje více a najdete je třeba na adrese http://pujckyprehledne.cz/pujcka-bez-dolozeni-prijmu-ihned. Pozitivem přímo u Zaplo je však jistota spojená s tím, že půjčku vyřídíte z pohodlí domova bez papírování, nebo dokládání vašeho příjmu a dalších informací. I proto je půjčka vhodná třeba pro:

 • Standardní zaměstnance i podnikatele
 • Lidé v důchodu
 • Matky na mateřské dovolené
 • Studenty
 • Nezaměstnané

Půjčka CreditON

Ani tento poskytovatel ve své výhodnosti nijak výrazně nezaostává. Opakovaným klientům totiž může nabídnout dokonce až 20 000 Kč. V rámci půjčky zdarma je poté možné zažádat o poměrně příjemné 4 000 Kč, které je možno využít na cokoliv. Jak dokládá i srovnávač na adrese http://pujckyprehledne.cz/nebankovni-pujcky-ihned, i CreditON je firmou velmi dobře hodnocenou a tak není třeba mít obavy z toho, požádat si o peníze. Samozřejmě také online, z pohodlí vašich domovů, a to doslova kdykoliv budete potřebovat. Díky svému konceptu je i zde jistota rychlého vyřízení, snadného získání, nebo také toho, že se nemusíte bát jakýchkoliv nestandardních podmínek. Po celou dobu budou veškeré postupy zcela transparentní, což je dnes výhoda, která rozhodně určuje, o jakou půjčku projevit zájem a o jakou raději nikoliv.

Čím však tento poskytovatel také zaujme, to je kodex, a to odpovědného půjčování. I kvůli tomu mimo jiné zavedl možnost vypůjčit si peníze zdarma. Jedině tak může svým klientům skutečně pomoci a nedostane je do finančních komplikací, jako jiné úvěry na trhu.

 

Produkt budoucnosti? Levná půjčka Zaimo

Nebankovních půjček je na finančním trhu tolik, že se v nich člověk těžko orientuje. Přesto jedna půjčka vyniká nad ostatními: půjčka Zaimo, která využívá plně automatizovaný systém pro posuzování žádostí o půjčku. V čem je dále ojedinělá a je výhodná i pro lidi s nízkými příjmy?

Požádejte až o 25 tisíc Kč
U této půjčky si sami si určíte její výši a dobu splácení. Sice není možné půjčit si jakoukoliv částku, ale i limit 25 tisíc korun dokáže značně přilepšit Vašemu rodinnému rozpočtu. Splátky si můžete rozvrhnout až na dvanáct měsíců nebo úvěr splatit z další výplaty. Záleží na Vašich finančních možnostech.

Zaimo půjčka garantuje, že peníze jsou Vám zaslány do 15 minut od schválení úvěru. Celý proces je rychlý a transparentní a nikde na Vás nevyskočí dodatečné poplatky. Půjčku je možné použít na cokoliv, nemusíte prokazovat její účel. Co třeba naplánovat si dovolenou u moře nebo koupit nový spotřebič? Fantazii se meze nekladou.

Co udělat pro to, abyste půjčku získali?
Nejprve si vyberte částku a počet splátek a poté se zaregistrujte. Ve svém klientském účtu vyplníte osobní údaje a informace o zaměstnání a o Vašem bankovním účtu. Do pěti minut je registrace dokončena. Automatizovaný systém Vaši žádost vyhodnotí, a buď potvrdí, nebo zamítne.

Z jakého důvodu půjčku nemusíte získat? Například když máte záznam v registru dlužníků. Půjčka Zaimo nepůjčuje bezmyšlenkovitě, ale vždy svého klienta chrání před případnými potížemi se splácením. Když je Vaše žádost vyhodnocena kladně, je nutné ověřit Váš bankovní účet zasláním 1 koruny na účet poskytovatele. Poté dochází ke schválení půjčky a do 15 minut jsou peníze Vaše.

Půjčka Zaimo je primárně určena pro zákazníky se stabilním měsíčním příjmem, kteří vědí, že každý měsíc budou mít na splátky. Platí, že čím je klient bonitnější, tím méně za tento úvěr zaplatí.

 

Půjčka bez směnky a bez jakýchkoliv poplatků

Půjčit si bez nutnosti dokládat jakoukoliv směnku nebo platit sebemenší poplatek je v dnešní době stále neobvyklejší. Existuje však jedna nebankovní společnost, která právě tyto půjčky poskytuje, a to naprosto všem, bez rozdílu věku, národnosti či pohlaví.

Continue reading…

 

Řádně splácíte? Dostanete za to peníze zpátky!

V poslední době naprosto rapidně ubývá spolehlivých a seriózních klientů, kteří by vždy spláceli řádně, včas a bez jakéhokoliv zaškobrtnutí. Právě proto teď přišla řada bank i spousta nebankovních subjektů s převratnou novinkou, která má motivovat právě k řádnému a včasnému splácení. Jedná se o vrácení jisté částky zpátky za řádné splácení.

Continue reading…

 

Půjčka od Ferratum – levně, rychle, i zdarma

Už je to skoro jedná dekáda, kdy se na evropském trhu poprvé objevila skupina Ferratum Group, která jako první začala poskytovat mobilní mikropůjčky. Od té doby se tato společnost stala tak oblíbenou, že se nachází již ve dvaceti zemích. Česká republika není výjimkou! Pokud tuto společnost ještě neznáte, začtěte se do těchto řádků, které vám ji v rychlosti představí!

Continue reading…

 

Kde se nachází levné půjčky?

Chcete si půjčit? Chcete mít k tomu navíc jistotu, že vaše půjčka bude skutečně levná a výhodná? Nechce se vám hledat na internetu, ale jít rovnou na jistotu? Ovšem vůbec netušíte, u které společnosti je půjčka nejvýhodnější? My známe odpověď na všechny vaše otázky!

Continue reading…

 

Face půjčka

Face půjčka je velmi výhodná, levná a rychlá. Nabízí pomoc lidem, kteří se momentálně dostali do nepříznivé finanční situace. Kontaktovat tuto společnost můžete i nezávazně a zeptat se na všechny potřebné informace.

Podmínky půjčky

Společnost Face půjčka poskytuje peníze občanům s trvalým pobytem na území České republiky, kterým je minimálně 18 let. Peníze je možné získat velmi rychle, už do 24 hodin po schválení půjčky je klient může mít na svém účtu. Klienti, kterým nevyhovuje převod peněz na bankovní účet, si mohou zažádat o jejich zaslání poštovní poukázkou. Žádost o půjčku se podává prostřednictvím online formuláře, který je dostupný na webových stránkách poskytovatele. Půjčit si můžete 10 000 až 15 000 Kč na 12 až 84 měsíců. Žadatel o půjčku musí uvést zdroj svého pravidelného příjmu, není však podmínkou přímo zaměstnanecký poměr. Půjčka je vhodná i pro živnostníky, podnikatele, studenty, ženy na mateřské dovolené, důchodce… Individuálně však vždy záleží na požadované výši půjčky a výši měsíčního příjmu.

Splácení půjčky

Konkrétní informace o úrokové sazbě se dozvíte při sjednávání smlouvy od finančního poradce společnosti. V případě, že vám půjčka nebyla schválena, můžete zkusit požádat o nižší částku a šance na schválení se tak může výrazně zvýšit. Půjčka se splácí pravidelnými měsíčními splátkami na účet poskytovatele. Klient, který se dostane do potíží se splácením, má možnost požádat o odložení splátky. Tato společnost poskytuje i výhodné akční nabídky, kdy při pravidelném a včasném splacení půjčky, můžete dostat až polovinu úroků zpět.