Triky neférových poskytovatelů půjček. Dejte si na ně pozor

I když Česká národní banka v nedávné době zkrouhla seznam poskytovatelů půjček, stejně se můžete setkat s neférovými poskytovateli. Právě ti měli být ze seznamu poskytovatelů půjček vymazáni, přesto mohla nějaká rybka uniknout, a právě vy na ni můžete narazit. V případě, že chcete zažádat o půjčku, ať už z důvodu toho, že chcete koupit nový byt, auto nebo jen opravit spotřebič, který se porouchal, doporučujeme ke každému poskytovali půjček přistupovat ostražitě. Mohou na vás totiž zkoušet jejich triky, díky nimž z vás dostanou více peněz.

Lidé často přistupují skepticky k nebankovním půjčkám. Opatrní by však měli být i tehdy, kdy žádají o klasickou bankovní půjčku. Neféroví poskytovatelé mohou číhat na každém rohu, a třeba zrovna vy se můžete setkat s tím, kdo z vás chce vytáhnout tisícikoruny navíc. Abyste nikomu nenaletěli takzvaně “na špek”, odhalíme hlavní triky, které jsou u neférových poskytovatelů běžné.

Nenechají vás nahlédnout do smlouvy

Neféroví poskytovatelé půjček mají často problém ukázat vám smlouvu. Náhled do smlouvy a její následné pročtení je však něco, bez čeho byste neměli nic podepisovat. Pokud mají problém ukázat vám smlouvu, nejspíše v ní mají ukryté různé smyčky či výluky, díky nimž budete platit vysoké sankce a poplatky.

Přečtěte si také:  Peníze pro Vaše podnikání

Neinformují vás o úroku

Máme nejvýhodnější půjčky na trhu! To je obvyklá věta, kterou uslyšíte z úst poskytovatelů půjček. Jenže často vám neprozradí, jak vysoký úrok je. Informujte se proto co nejdříve, úrok je informace, kterou je třeba znát, než se podepíše úvěr.

Náš férový tip na poskytovatele půjček

Pokud se nechcete dostat do potyčky s neférovými poskytovateli půjček, doporučujeme si požádat o půjčku PROFI CREDIT. Společnost PROFI CREDIT byla Českou národní bankou označená za důvěryhodnou, nabízí jak osobní, tak podnikatelské půjčky.