Půjčka před výplatou bez registruHradec Králové: Dobrý den, ráda bych se zeptala na vaše doporučení jaká je nejlepší půjčka před výplatou bez registru. Potřebovala bych si půjčit menší částku v hotovosti – měla by to být jen půjčka 5000 – 1000 korun. Schází mí peníze před výplatou a přišel mi poměrně vysoký nedoplatek na službách v bytě, kde bydlím a musím ho uhradit do konce měsíce, jinak prý bud platit vysoké úroky. Protože nemám žádnou velkou finanční rezervu a do další výplaty je daleko, chtěla bych si půjčit nějaké peníze.

Bohužel ale už mám i nějaké jiné půjčky, a navíc jsem před časem měla několik splátek půjčky po splatnosti. Sice jsem pak všechny dlužné splátky doplatila, ale banka mi řekla, že mě i tak dali do registru neplatičů a teď mi nikdo nechce půjčit.

Zajímala by mě půjčka před výplatou a bez registru. Ideální by pro mě byla nějaká jednorázová půjčka, kterou bych hned další měsíc zaplatila najednou a nemusela tak dlouho platit splátky a vysoké úroky. Moc si nechci brát běžnou půjčku, protože s tím jsou jenom problémy. Jedna špatná zkušenost mi už stačila. Děkuji vám za radu.

Marie Staňková, Hradec KrálovéPro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.