Půjčka bez registrů a poplatků předemPůjčky bez registru a poplatku předem je dnes poskytována již celou řadou bankovních i nebankovních společností. Tato půjčka – tedy bez registrů a poplatků předem, je zaměřená především na ty klienty, kteří nesplňují podmínky, které má běžná nabídka banky nebo nebankovních společností

Půjčka peněz bez registru

Půjčka bez registru je název, který se používá pro různé typy finančních produktů – jedná se především o půjčky a úvěry, které jsou poskytovány bez toho, že by subjekt, který půjčku nabízí, prováděl ověřování žadatele v registru dlužníků.

Náš tip: Zaručená nebankovní půjčka: 20000 Kč v hotovosti, nebo také Nebankovní půjčka Home Credit bez ručitele.

Tuto možnost – tedy půjčku peněz bez registru nabízejí některé banky a také velká většina nebankovních firem především u nižších částek. Většinou tedy bývá nabízena půjčka bez registru do 50000 Kč. Výjimkou ale nejsou ani vyšší částky, kdy může výt půjčka bez registru a poplatku předem až do výšky 250000 Kč nebo i více. V takovém případě ale banky zpravidla požadují nějaké zajištění – ručitele, který se za poskytnutou půjčku zaručí nebo to, aby půjčka bez registru a poplatku předem byla zajištěna nějakou nemovitostí.Bez registru a bez poplatku předem?

U některých firem, které nabízí půjčka bez registru nebo bez doložení příjmů, je nutné být opatrný. Část firem totiž požaduje zaplacení poplatku předem. Výše poplatku, pak někdy bývá i v řádech jednotek tisíc korun. A klient, který žádá o poskytnutí úvěru, pak ani při zaplacení poplatku nemá jistotu, že mu bude půjčka schválena. Před zažádáním o půjčku se tedy vyplatí prostudovat si velmi dobře a podrobně všechny podmínky jaké má daná půjčka bez registru, případně se ujistit že není požadováno žádné uhrazení poplatku předem

Půjčka bez registru nebo poplatku předem

Tato půjčka není určena jen pro klienty, kteří jsou ve špatné finanční situaci. Pokud totiž banka nebo jiná firma provádí ověření žadatele v registru, může zde najít i nějaký velmi starý záznam a nemusí se jednat jen o nezaplacenou půjčku. Problémem při ověřování v registru může být už jen to, že jste kdysi zaplatili jednu splátku po splatnosti. Při ověřování v registru se tak i řádnému člověkovi, který nemá žádnou jinou půjčku, může stát, že nesplní kritéria a musí hledat půjčku bez registru.