Levné půjčky do 10000 KčPůjčky Jičín: Moc by mě zajímalo, jaké jsou levné půjčky do 10000 Kč. Zatím jediná půjčka do 10000 Kč, na kterou jsem narazil, byla půjčka od Provident nebo půjčka od Ferratum. A ty mi moc levné nepřijdou. Spíše naopak, Řekl bych, že tyhle dvě povedené firmy chtějí po lidech doslova lichvářské úroky. Když je nouze tak asi nic jiného nezbývá, než přijmout i jejich nabídku, protože kdo jiný vám nabídne peníze bez příjmu nebo bez registru a bez poplatků předem. Ale moc se mi nechce platit ty jejich šíleně vysoké úroky a tak by mě zajímalo, jestli se nedá najít nějaká výhodnější půjčka.

Jsem bohužel momentálně bez práce a moc by se mi hodila nějaká půjčka do 10000 Kč. Hned jak budu mít výplatu z nové práce, tak bych peníze začal splácet, ale vzhledem k tomu že jsem teď byl několik měsíců bez práce a že jsem úplně bez peněz, tak si takovou půjčkou do 10000 Kč nechci zadělat na zbytečné problémy. Nechce se mi půjčit si 10000 Kč a vracet jim pak dvacet tisíc. Tak jestli někdo víte, jaké jsou levné půjčky na podobnou částku, kde dostanu peníze i bez příjmu, tak mi dejte vědět. Budu moc rád za každou radu

Karel Novák, Jičín

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.