Triky neférových poskytovatelů půjček. Dejte si na ně pozor

I když Česká národní banka v nedávné době zkrouhla seznam poskytovatelů půjček, stejně se můžete setkat s neférovými poskytovateli. Právě ti měli být ze seznamu poskytovatelů půjček vymazáni, přesto mohla nějaká rybka uniknout, a právě vy na ni můžete narazit. V případě, že chcete zažádat o půjčku, ať už z důvodu toho, že chcete koupit nový byt, auto nebo jen opravit spotřebič, který se porouchal, doporučujeme ke každému poskytovali půjček přistupovat ostražitě. Mohou na vás totiž zkoušet jejich triky, díky nimž z vás dostanou více peněz.

Lidé často přistupují skepticky k nebankovním půjčkám. Opatrní by však měli být i tehdy, kdy žádají o klasickou bankovní půjčku. Neféroví poskytovatelé mohou číhat na každém rohu, a třeba zrovna vy se můžete setkat s tím, kdo z vás chce vytáhnout tisícikoruny navíc. Abyste nikomu nenaletěli takzvaně “na špek”, odhalíme hlavní triky, které jsou u neférových poskytovatelů běžné.

Nenechají vás nahlédnout do smlouvy

Neféroví poskytovatelé půjček mají často problém ukázat vám smlouvu. Náhled do smlouvy a její následné pročtení je však něco, bez čeho byste neměli nic podepisovat. Pokud mají problém ukázat vám smlouvu, nejspíše v ní mají ukryté různé smyčky či výluky, díky nimž budete platit vysoké sankce a poplatky.

Neinformují vás o úroku

Máme nejvýhodnější půjčky na trhu! To je obvyklá věta, kterou uslyšíte z úst poskytovatelů půjček. Jenže často vám neprozradí, jak vysoký úrok je. Informujte se proto co nejdříve, úrok je informace, kterou je třeba znát, než se podepíše úvěr.

Náš férový tip na poskytovatele půjček

Pokud se nechcete dostat do potyčky s neférovými poskytovateli půjček, doporučujeme si požádat o půjčku PROFI CREDIT. Společnost PROFI CREDIT byla Českou národní bankou označená za důvěryhodnou, nabízí jak osobní, tak podnikatelské půjčky.

 
Peníze pro Vaše podnikání

Peníze pro Vaše podnikání

Máte v hlavě báječný podnikatelský záměr, který by Vám mohl přinést nemalé výdělky, ale chybí Vám peníze na jeho uskutečnění? Téměř pro každé podnikání platí, že pro jeho rozjetí potřebujete nejdříve investovat nějaký kapitál na pronájem či koupi prostor, nákup materiálu, či vybavení, založení živnostenského listu a také na udržení chodu po několik prvních měsíců, kdy se teprve budete snažit získat klientelu. Mnoho lidí tak podnikání vzdá, protože vědí, že peníze na to nemají a banka jim je nepůjčí. Svět se tak nikdy nedozví o záměru, který by třeba mohl pomoci mnoha lidem, nebo jim udělat radost. Není to ale škoda?

Naštěstí tu máme řešení, které pomůže získat peníze každému. Náš podnikatelský úvěr je dostupný i pro Vás.

Americká hypotéka, kterou poskytujeme, se dá použít k jakémukoliv účelu. Díky nám můžete rozjet své podnikání a změnit tak svůj život. Poskytujeme velmi výhodné nebankovní půjčky, pro jejichž získání je jediným rozhodujícím kritériem zástava nemovitostí ve Vašem vlastnictví, či ve vlastnictví třetí osoby.

Jaké mají naše neúčelové půjčky výhody?

  • Žádné nahlížení do registru ani dokládání příjmu
  • Žádné poplatky předem
  • Splátky nízké jako v bance
  • Možnost splácení až 30 let
  • Velmi nízké úroky (4% p. a.)
  • Možnost předčasného splacení kdykoliv a bez poplatků
  • Schválení již do 24 hodin
  • Pobočky a spolehliví pracovníci po celé republice

Naše nebankovní půjčky můžete použít skutečně, k čemu chcete. Banky většinou mají strach půjčit budoucím podnikatelům, neboť je zde riziko, že se jim nepovede, jak by si představovali a nebudou schopni půjčku splácet. My Vám však důvěřujeme a rádi Vám pomůžeme získat peníze, abyste mohli konečně uskutečnit Vaše sny. Vzhledem k tomu, že je možné naší nebankovní půjčku kdykoliv a bez sankcí předčasně splatit, nemusíte k ní být vázání po dlouhá léta, ale jednoduše jí doplatit, až se Vám v podnikání bude dařit.