Záznam v registruKaždý, kdo někdy žádal o půjčku, na to asi narazil. Banky nebo i některé nebankovní společnosti své klienty prověřují v rámci registru dlužníků. Aktuálně jsou celkem 4 takové registry. O výpis z registru si můžete požádat sami a zjistit tak, jestli na vás není vedený nějaký záznam.

Nebankovní registr Solus

Nebankovní registr SOLUS obsahuje informace o lidech, kteří neplatí svoje závazky. Registr SOLUS obsahuje především negativní informace (tedy pokud nesplácíte nebo je jiný problém). Registr najdete na adrese www.solus.cz. Výpis je možné získat i přes SMS. Cena je 92 Kč za SIN kód a dále pak 99 Kč za SMS.

Nebankovní registr NRKI

Provozovatelem tohoto registru je LLCB, tento nebankovní registr využívají především splátkové společnosti jako ČSOB Leasing, a.s., GE Money Auto, a.s., GE Money Multiservis, a.s., CAC Leasing, a.s., Santander Consumer Finance, a.s., ŠKOFIN, a.s., Leasing České spořitelny, a.s., s Autoleasing, a.s. Více na www.creditbureau.cz zde je možné získat výpis a to za cenu 100 Kč (+ případně poštovné, pokud si jej necháte zaslat poštou.

Bankovní registr CBCB

Prostřednictvím registru CBCB si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů. Tento registr obsahuje jak negativní, tak i pozitivní informace o tom jak splácíte svoje závazky vůči bance. Výpis z registru stojí 100 Kč a je o něj možné požádat na www.cbcb.cz

Centrální registr exekucí CEE

Posledním zajímavým registrem je pak i Centrální evidence exekucí, kterou provozuje Exekutorská komora České Republiky. Registr je možné najít na adrese www.ceecr.cz. Cena za jedno nahlédnutí do evidence exekucí je 60 Kč.

 

Levná půjčka do výplaty

Zajímala by vás krátkodobá levná půjčka do výplaty? Malé půjčky na krátkou dobu nabízí hned několik nebankovních společností. Princip těchto půjček je v zásadě podobný. Můžete si velmi snadno na pár dní nebo týdnů půjčit peníze. Půjčka do výplaty zpravidla nabízí částku od 500 Kč do 12000 Kč. Peníze můžete získat prostřednictvím online půjčky, po telefonu nebo pomocí SMS půjčky.

Výhodou těchto malých půjček do výplaty je snadné vyřízení. U takto malých částek nepotřebujete potvrzení o příjmu, vše se dá vyřešit na dálku. Není potřeba nikam chodit, vše potřebné vyřídíte přes internet nebo mobilní telefon.

Levná půjčka do výplaty je navíc poskytována i bez kontroly registrů. Poskytovatelé neověřují, jestli máte zaměstnání nebo nějaký příjem. Pár titíž do výplaty si tak velmi snadno může půjčit i nezaměstnaný, student nebo důchodce. Peníze si mohou půjčit i ženy na MD nebo ti kdo pobírají sociální dávky.

Nutno ale říci, že tyto malé půjčky do výplaty nebývají úplně levné. Sice zde většinou neplatíte žádné úroky, ale pouze jednorázový poplatek. Ten je malý. Když si půjčíte třeba 1000 Kč, tak vrátíte o 100 – 250 Kč víc. To není žádná velká suma peněz. Když se ale tento poplatek přepočítá na standartní úrok, tak tyto půjčky vychází hodně draze.Půjčka do výplaty, přehled nabídek:

  • SMS půjčka Ferratum = 500 – 10000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 487%, RPSN 8348%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • SMS půjčka Kredia = 1000 – 10000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 608%, RPSN 22711%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • SMS půjčka Via SMS = 50 – 12000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 3233%, RPSN 3233%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • Úvěr 4999 Kč Profi Credit = půjčka 4999 Kč, 12 měsíců, každý měsíc splácíte 1000 Kč, celkem tedy 12000 Kč, roční úrok 140%, RPSN 554,47%, půjčka pro studenty, důchodce, příjemce sociálních dávek, nezaměstnané

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Kdo mi dá půjčku bez registru?

Potřeboval bych finanční pomoc. Kdo mi dá půjčku bez registru? Musím nutně zaplatit nějaké účtu a jsem momentálně ve finanční tísni. Hledám nějakou solidní půjčku, klidně i nebankovní. Zajímalo by mě, kdo mi dá půjčku bez registru? Zjistil jsem totiž, že mi banka nechce půjčit peníze, protože jsem údajně kdysi dávno nesplatil nějaké splátky za úvěr v čas. Zkoušel jsem to už na několika místech a nyní nevím, co mám dělat.

Jsem v zoufalé situaci. Nevím kam se obrátit o pomoc. Jsem zaměstnaný a mám dobré příjmy. Mohu splácet bez problémů i několik tisíc korun měsíčně. Nikdo mi ale nyní nechce půjčit peníze. Nevím už, kde mám hledat a tak to zkouším tady. Třeba mi někdo poradí, nebo mi nabídne půjčku.

Potřeboval bych si půjčit asi tak 50000 Kč. Pokud by to mohlo být i víc bude jen rád. Nechci ale nějakou krátkodobou půjčku na směnku nebo něco podobného od nějakého lichváře. Hledám normální solidní půjčku, kde bych mohl platit pravidelné měsíční splátky.

Najde se tady prosím někdo, kdo mi dá takovou půjčku? Byl bych vám moc vděčný za radu nebo pomoc. Pokud máte nějaký tip na spolehlivé půjčky, nějaké kde mi nebude hrozit nějaký podvod nebo exekuce tak mi prosím napište.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Půjčky bez registru a poplatku

Myslíte si, že získání půjčky bez registru a poplatku je něco složitého nebo nemožného? Máte strach, abyste při hledání půjčky bez registru a poplatku nenaletěli na nějaký podvod a chcete si nechat poradit jak na to? Pak jste určitě na správném místě, kde si povíme něco o tom, co to jsou půjčky bez registru a poplatku a jak si je vybírat.

Co dělat když vám v bance nepůjčí

Snad každý, kdo se někdy dostal do situace, kdy by se mu hodila nějaká ta koruna navíc, zamířil nejdříve do banky. Půjčka v bance ale bohužel není pro každého, i když se nám banky snaží v reklamách namluvit něco jiného. Pro kdy mají nízký příjem nebo negativní záznam v registru se tak hodí spíše nebankovní půjčky bez registru. Z těch má ale mnoho lidí strach, protože se bojí nutnosti uhrazení poplatku předem.

Slušná půjčka je bez poplatku

Půjčky bez registru a poplatku nabízí snad všechny větší nebankovní společnosti. S tím, že by bylo požadováno uhrazení poplatku předem, se dnes můžete setkat snad jen u menších firem. Ty velké si po vás nedovolí požadovat peníze předem.

Nebankovní půjčky bez registru

S ověřením v registru to ale bývá u nebankovní půjčky o něco složitější. Celá řada firem sice inzeruje půjčky bez registru. Dost často tím ale mají, namysli, že si vás nebudou prověřovat v bankovním registru (kam tyto nebankovní firmy ani nemají přístup). Minimálně část z nich si ale svoje klienty kontroluje třeba v nebankovním registru SOLUS. Což je případ třeba firmy Homecredit.

Další nevýhodou, kterou mají nebankovní půjčky bez registru a poplatku je to, že buď dostanete k dispozici pouze menší částku, nebo se budete muset smířit s tím, že zaplatíte mnohem vyšší úrok.

Obecně ale platí to, že půjčky bez registru a bez poplatku se vyplatí a je to rozumný způsob jak mohou získat peníze i ti, kterým by v bance půjčka nebo úvěr nebyla schválena.

 

Půjčka před výplatou bez registru

Hodila by se mi půjčka 10000 Kč. Mám málo peněz před výplatou a potřebuju zaplatit nějaké nutné výdaje a poplatky. Peníze bych vrátil nejpozději do dvou měsíců, půlku z příští výplaty a druhou půlku pak ten další měsíc. Zajímá mě ale jen půjčka bez registru. Kdysi dávno jsem měl problémy při splácení půjčky a od té doby mi nechtějí půjčit v bance. Jsem ale slušný člověk a mám dobré zaměstnání, kde si vydělá slušné peníze

Nabídněte mi prosím nějaké spolehlivé řešení, zajímá mě jen slušná a seriózní nabídka. Nebudu platit žádné poplatky předem ani nesmyslně vysoké úroky. Stačí mi jen malá částka, jen 10000 korun nebo podobně. Půjčka může být i na směnku, nebo vám klidně podepíšu dlužní úpis. Také vám můžu ukázat svoje výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu. Moc vám děkuju za pomoc

Libor Král, Karviná

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Nebankovní půjčka 10000 bez ověření příjmu a registru

Nechtějí vám v bance půjčit další peníze? Nebo snad máte nějaký záznam v registru? Nevadí, jsme tady pro vás. Naše nebankovní půjčka 10000 na cokoliv je poskytována všem zájemcům o peníze bez ověření příjmu a registru. Peníze dostanete v hotovosti na ruku ihned po vyřízení žádosti. Na nic nemusíte čekat, půjčka může být vyřízena nejpozději do 24 – 48 hodin.

Nabídka je určena pro všechny kdo si nemohou vzít úvěr v bance nebo mají problémy při ověření příjmu. U nás je půjčka 10000 poskytnuta i bez těchto podmínek. Nabídka se hodí pro ty, kdo potřebují rychle hotovost. Neváhejte tedy a kontaktujte nás ještě dnes.

Nevíte si rady? Poradíme vám: Sociální dávky: Kolik je podpora v nezaměstnanosti?

Parametry nabídky Nebankovní půjčka 10000 bez ověření příjmu a registru

Půjčka typ: půjčka 10000, Nebankovní půjčka, Půjčka bez ověření příjmu
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Krátkodobá půjčka
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde
 

Půjčka 10000 prokazování příjmů a poplatku

Nevyžadujeme po vás, abyste měli čisté registry nebo prokazování příjmů. Naše půjčka je také poskytnuta bez poplatku za její vyřízení. Peníze dostanete na ruku hned po schválení žádosti. Vyřízení je velmi rychlé, půjčka je vyřízena nejpozději do 24 – 48 hodin od podání žádosti.

Půčka 10000 je určena na cokoliv, je to nebankovní hotovostní půjčka. Naše nabídka se hodí i pro ty, kterým už banka nepůjčí, kvůli nízkému příjmu nebo záznamu v registru.  Nepotřebujete ani ručitele nebo zástavu nemovitosti, stačí jen základní doklady jako OP, řidičák nebo pas. Není potřeba žádné prokazování příjmů. Pokud vás naše nabídka zaujala, tak nás konstatujete ještě dnes.

Výhodná akce – nyní bez poplatků: Půjčíme vám peníze ihned na účet nebo také Rychlá půjčka do 24 hodin.

Parametry nabídky Půjčka 10000 prokazování příjmů a poplatku

Půjčka typ: půjčka 10000, Půjčka bez prokazování příjmů, půjčka bez poplatku předem
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Vyřízení do 24 hodin
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde
 

Nebankovní půjčka na bez poplatku

Půjčky bez poplatku předem nabízejí jak bankovní tak i nebankovní společnosti. Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete, a která nabídka u vás zvítězí. V současné době si můžete vybírat z velmi široké nabídky, je pouze nutné dávat si pozor na všechny podmínky a třeba i to, jestli je půjčka nabízena bez poplatku za vyřízení

Nebankovní půjčka bez poplatku předem?

Nebankovní půjčka je označení pro všechny půjčky a úvěry které nabízejí nejrůznější finanční a splátkové společnosti. Nebankovní půjčka má především tu výhodu, že bývá často nabízena bez ověření v registru. Je ale nutné si pohlídat aby taková nebankovní půjčka byla nabízena i bez poplatku předem za její vyřízení.

Náš tip: Vyřízení úvěrů bez čekání: Peníze ihned na účet, nebo Kouzelná půjčka zdarma a bez poplatků.

Podobnou službu nabízí v česku hned několik firem – příkladem může být například Provident, Cetelem nebo třeba i půjčky od Homecreditu. Všechny tyto firmy mají ve své nabídce půjčku bez poplatku předem.

Kolik peněz nabízí nebankovní půjčka?

Částka, kterou vám nebankovní půjčka pomůže získat je u různých společností různě vysoká. Nebankovní půjčka bez poplatku bývá zpravidla poskytována do 50000 Kč. Někde můžete získat i mnohem vyšší částku, čím je ale půjčka vyšší tím pravděpodobněji bude nebankovní firma požadovat nějakou formu zajištění. Tím může být třeba to, že na vyšší částku budete potřebovat spoluručitele, nebo třeba doložení vašich příjmů či to, aby půjčka byla zajištěna nějakou zástavou, například nemovitostí.

Hlavní výhoda, jakou má nebankovní půjčka je především to, že u většiny firem je půjčka poskytnuta i bez dokladů o příjmu nebo bez nahlížení do registrů. Převážná většina je také nabízena bez poplatku za vyřízení. Pokud nebankovní půjčka vyžaduje uhrazení poplatku za vyřízení, je nutné být velmi opatrný a pečlivě si prostudovat všechny podmínky. Mohlo by to totiž být velmi nevýhodné rozhodnutí.

 

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní půjčka bez registru je nabízena celou řadou firem a společností, které se zaměřují na půjčky a úvěry. Pokud se mluví o půjčce „bez registru“, je tím zpravidla myšleno to, že žadatel nebude ověřován v některém z registrů neplatičů. Těch je v české republice hned několik.

Nebankovní půjčka bez registru – na co si dát pozor?

Pokud je někde nabízena půjčka bez registru, jedná se zpravidla o nabídku některé nebankovní společnosti. Všechny velké banky v česku totiž po svých klientech a žadatelích o půjčku požadují souhlas s nahlížením do registrů – ať už se jedná o nahlížení do centrálního registru úvěrů (CRÚ) nebo do registru dlužníků (CERD) či některých dalších registrů.

Nebankovní půjčka bez registru má jednu velkou výhodu. Půjčka je totiž dostupná i pro ty, co mají nějaké finanční problémy a negativní záznamy v registru. Nemusí se nutně jednat jen o finanční problémy a nesplácení. Stačí, pokud jste někdy v minulosti zaplatili nějakou splátku po splatnosti a už můžete mít záznam v registru.

Náš tip: Potřebujete peníze do výplaty? Půjčka před výplatou nebo také Ověřená půjčka před výplatou na účet

Tím, že vám ale nebankovní společnost půjčí peníze i bez registru, přijme na sebe logicky vyšší riziko. Nebankovní půjčka bez registru tak bývá zpravidla dražší než klasická půjčka v bance. Vyšší cena může být zohledněna ve výši splátek a úroků, nebo někdy bývá požadován poplatek za vyřízení úvěru nebo půjčky.

Peníze na ruku bez registru

Další věci, na kterou je nutné si dát pozor, jsou všechny podmínky, za kterých je nebankovní půjčka bez registru poskytnuta. Některé firmy totiž do smlouvy zahrnují různé podmínky a právní kličky. Může se vám tak velmi snadno stát, že pokud uhradíte jednu splátku po splatnosti, tak automaticky bude celá půjčka ukončena a budou po vás chtít zaplatit celou částku najednou.

Pokud se rozhodnete pro nebankovní půjčku bez registru, bude dobré, pokud věnujete maximum svého času na prostudování všech podmínek, které má vámi zvolená půjčka bez registru.