Nová kouzelná půjčkaNová Kouzelná půjčka, to je rychlá půjčka až 10000 Kč nebi 50000 Kč. Máte zrovna hluboko do kapsy a potřebovali byste si vypůjčit peníze? Pak se podívejte co pro vás má připraveno tato nová Kouzelná půjčka. Uvidíte, že získat peníze může být velmi snadné.

Nová kouzelná půjčka je rychlá nebankovní nabídka. Můžete si půjčit od 1000 Kč. Maximální výše je pak 10000 Kč. Pro dobré klienty, kteří řádně a včas splácí svoje závazky je ale možnost získat až 50000 Kč.

Úvěr se poskytuje na 2 – 30 dní s možností prodloužení i na delší dobu. K vyřízení vám toho bude stačit jen velmi málo. Musíte být zaměstnaní a musíte být schopni doložit alespoň nějaký minimální příjem.

Další podmínkou je, že nesmíte být v osobním bankrotu nebo nesmíte mít exekuci. Žádná další omezení už ale nejsou. Nekontrolují se registry, nepotřebujete ručitele a nedáváte žádnou zástavu. Peníze můžete mít už do 1 hodiny.

Je to snadné a nic vás to nestojí. O peníze si můžete požádat online nebo nás můžete kontaktovat na bezplatné telefonní lince. Schválení žádosti provádíme non-stop, 24 hodin denně. Obratem se dozvíte kolik, a kdy od nás můžete dostat.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Levná půjčka do výplaty

Zajímala by vás krátkodobá levná půjčka do výplaty? Malé půjčky na krátkou dobu nabízí hned několik nebankovních společností. Princip těchto půjček je v zásadě podobný. Můžete si velmi snadno na pár dní nebo týdnů půjčit peníze. Půjčka do výplaty zpravidla nabízí částku od 500 Kč do 12000 Kč. Peníze můžete získat prostřednictvím online půjčky, po telefonu nebo pomocí SMS půjčky.

Výhodou těchto malých půjček do výplaty je snadné vyřízení. U takto malých částek nepotřebujete potvrzení o příjmu, vše se dá vyřešit na dálku. Není potřeba nikam chodit, vše potřebné vyřídíte přes internet nebo mobilní telefon.

Levná půjčka do výplaty je navíc poskytována i bez kontroly registrů. Poskytovatelé neověřují, jestli máte zaměstnání nebo nějaký příjem. Pár titíž do výplaty si tak velmi snadno může půjčit i nezaměstnaný, student nebo důchodce. Peníze si mohou půjčit i ženy na MD nebo ti kdo pobírají sociální dávky.

Nutno ale říci, že tyto malé půjčky do výplaty nebývají úplně levné. Sice zde většinou neplatíte žádné úroky, ale pouze jednorázový poplatek. Ten je malý. Když si půjčíte třeba 1000 Kč, tak vrátíte o 100 – 250 Kč víc. To není žádná velká suma peněz. Když se ale tento poplatek přepočítá na standartní úrok, tak tyto půjčky vychází hodně draze.Půjčka do výplaty, přehled nabídek:

  • SMS půjčka Ferratum = 500 – 10000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 487%, RPSN 8348%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • SMS půjčka Kredia = 1000 – 10000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 608%, RPSN 22711%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • SMS půjčka Via SMS = 50 – 12000 Kč, 15 – 30 dní, roční úrok 3233%, RPSN 3233%, bez potvrzení o příjmu, bez dokladů a bez kontroly v registrech
  • Úvěr 4999 Kč Profi Credit = půjčka 4999 Kč, 12 měsíců, každý měsíc splácíte 1000 Kč, celkem tedy 12000 Kč, roční úrok 140%, RPSN 554,47%, půjčka pro studenty, důchodce, příjemce sociálních dávek, nezaměstnané

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Půjčka 100000

Zajímala by mě půjčka 100000 korun. Potřeboval bych si půjčit tuto částku, ale jedině bez registru. Mám bohužel z minulé doby jeden záznam v registru. Dluh už je dávno vyrovnaný, ale zjistil jsem, že půjčka 100000 od banky je problém. Chtěl bych tedy nějakou nebankovní půjčku.

Zkoušel jsem najít nějaké podobné půjčky, ale většina firem nabízí nebankovní půjčky bez registru jen na částky do 50000 nebo max. 70000 korun. Zatím jsem nenarazil na žádnou firmu, kde by byla možná půjčka 100000 bez registru, tak bych byl rád, pokud někdo znáte nějakou takovou firmu, abyste mi určitě dali vědět.

Nechci půjčky na směnku nebo se zástavou nemovitosti. Nemám problém s doložením příjmu a mohu nabídnout všechny běžné záruky. Jak už jsem psal, v bance mě odmítli jen z důvodu negativního záznamu v registru, ale jinak moje příjmy jsou dostatečně vysoké. Chtěl bych také, aby to byla půjčka alespoň na dva nebo tři roky, s normálními měsíčními splátkami, prostě jako běžná půjčka od banky.

Karel Očkař, Vysoké Mýto

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Levné půjčky do 10000 Kč

Půjčky Jičín: Moc by mě zajímalo, jaké jsou levné půjčky do 10000 Kč. Zatím jediná půjčka do 10000 Kč, na kterou jsem narazil, byla půjčka od Provident nebo půjčka od Ferratum. A ty mi moc levné nepřijdou. Spíše naopak, Řekl bych, že tyhle dvě povedené firmy chtějí po lidech doslova lichvářské úroky. Když je nouze tak asi nic jiného nezbývá, než přijmout i jejich nabídku, protože kdo jiný vám nabídne peníze bez příjmu nebo bez registru a bez poplatků předem. Ale moc se mi nechce platit ty jejich šíleně vysoké úroky a tak by mě zajímalo, jestli se nedá najít nějaká výhodnější půjčka.

Jsem bohužel momentálně bez práce a moc by se mi hodila nějaká půjčka do 10000 Kč. Hned jak budu mít výplatu z nové práce, tak bych peníze začal splácet, ale vzhledem k tomu že jsem teď byl několik měsíců bez práce a že jsem úplně bez peněz, tak si takovou půjčkou do 10000 Kč nechci zadělat na zbytečné problémy. Nechce se mi půjčit si 10000 Kč a vracet jim pak dvacet tisíc. Tak jestli někdo víte, jaké jsou levné půjčky na podobnou částku, kde dostanu peníze i bez příjmu, tak mi dejte vědět. Budu moc rád za každou radu

Karel Novák, Jičín

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.