Okamžitá krátkodobá půjčka na rukuHledá se nějaká levná okamžitá krátkodobá půjčka peněz. Potřeboval bych půjčit peníze v hotovosti, mělo by se jednat o částku do 30000 Kč. Nezajímá mě půjčka kde je požadována zástava nemovitosti nebo zaplacení poplatku předem.  Naopak ocením ty nabídky, kde je možné vyplacení půjčených peněz okamžitě a na ruku.

Okamžitá půjčka peněz, kterou hledám mi stačí maximálně na dva měsíce. Může to být i půjčka na směnku nebo na dlužní úpis. Ideální by bylo, kdyby se mi ozval někdo z města Hradec Králové nebo blízké okolí, ale můžete to být i třeba Praha. Nabízím solidní a spolehlivé jednání a bezproblémové vrácení peněz v dohodnutém termínu. Předem všem děkuji za nabídky.

Daniel Kraus, Hradec Králové

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Půjčka 10000 bez potvrzení doložení příjmu

I když v České Republice existuje velmi široká nabídka půjček a dalších finančních produktů, u většiny z nich je požadováno potvrzení doložení příjmu nebo zajištění nemovitostí či ručitelem. Naše půjčka 10000 je poskytována bez potvrzení doložení příjmu.

Stačí, pokud máte běžné doklady jako například občanský průkaz, řidičák nebo třeba pas a nějaký doklad k ověření vaší adresy. Pak vám může být poskytnuta výhodná půjčka na cokoliv bez potvrzení doložení příjmu.

Půjčka je určena jak pro studenty, tak i pro důchodce nebo třeba i pro nezaměstnané nebo ženy na mateřské dovolené.  Je to nejvýhodnější neúčelová půjčka = peníze na ruku hned bez čekání a zbytečného papírování.

Výhodná akce – nyní bez poplatků: Půjčím peníze na směnku nebo také Kreditní karty bez registru.Parametry nabídky Půjčka 10000 bez potvrzení doložení příjmu

Půjčka typ: půjčka 10000, Půjčka bez potvrzení příjmu, Půjčka bez doložení příjmů
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Peníze na ruku hned
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde
 

Půjčka bez registrů a poplatků předem

Půjčky bez registru a poplatku předem je dnes poskytována již celou řadou bankovních i nebankovních společností. Tato půjčka – tedy bez registrů a poplatků předem, je zaměřená především na ty klienty, kteří nesplňují podmínky, které má běžná nabídka banky nebo nebankovních společností

Půjčka peněz bez registru

Půjčka bez registru je název, který se používá pro různé typy finančních produktů – jedná se především o půjčky a úvěry, které jsou poskytovány bez toho, že by subjekt, který půjčku nabízí, prováděl ověřování žadatele v registru dlužníků.

Náš tip: Zaručená nebankovní půjčka: 20000 Kč v hotovosti, nebo také Nebankovní půjčka Home Credit bez ručitele.

Tuto možnost – tedy půjčku peněz bez registru nabízejí některé banky a také velká většina nebankovních firem především u nižších částek. Většinou tedy bývá nabízena půjčka bez registru do 50000 Kč. Výjimkou ale nejsou ani vyšší částky, kdy může výt půjčka bez registru a poplatku předem až do výšky 250000 Kč nebo i více. V takovém případě ale banky zpravidla požadují nějaké zajištění – ručitele, který se za poskytnutou půjčku zaručí nebo to, aby půjčka bez registru a poplatku předem byla zajištěna nějakou nemovitostí.

Bez registru a bez poplatku předem?

U některých firem, které nabízí půjčka bez registru nebo bez doložení příjmů, je nutné být opatrný. Část firem totiž požaduje zaplacení poplatku předem. Výše poplatku, pak někdy bývá i v řádech jednotek tisíc korun. A klient, který žádá o poskytnutí úvěru, pak ani při zaplacení poplatku nemá jistotu, že mu bude půjčka schválena. Před zažádáním o půjčku se tedy vyplatí prostudovat si velmi dobře a podrobně všechny podmínky jaké má daná půjčka bez registru, případně se ujistit že není požadováno žádné uhrazení poplatku předem

Půjčka bez registru nebo poplatku předem

Tato půjčka není určena jen pro klienty, kteří jsou ve špatné finanční situaci. Pokud totiž banka nebo jiná firma provádí ověření žadatele v registru, může zde najít i nějaký velmi starý záznam a nemusí se jednat jen o nezaplacenou půjčku. Problémem při ověřování v registru může být už jen to, že jste kdysi zaplatili jednu splátku po splatnosti. Při ověřování v registru se tak i řádnému člověkovi, který nemá žádnou jinou půjčku, může stát, že nesplní kritéria a musí hledat půjčku bez registru.

 

Půjčka bez registru a poplatku předem

Půjčky bez registru jsou poskytována bez nahlížení do registru neplatičů nebo dlužníků. Tato půjčka je tedy dostupná i těm, kdo již mají uzavřené půjčky a úvěry u jiných bank nebo pro ty, kdo mají nějaký negativní záznam v registru.

Půjčka bez registru

Půjčka bez registru znamená zpravidla to, že pro poskytnutí peněz není požadována kontrola v registru dlužníků nebo neplatičů. To se může hodit všem žadatelům, kteří měli v minulosti nějaký problém se splácením svých závazků. Půjčka bez registru je také často vyhledávaná těmi, kdo již mají uzavřeno několik jiných půjček. V takovém případě se ale nejedná o příliš šťastnou volbu. Bude vám sice poskytnuta další půjčka bez registru, ale vaše finanční závazky se tím zvýší.

Tip: Rychlá a snadná půjčka: SMS půjčka ihned na bankovním účtě nebo také Ověřená půjčka do 5000 Kč ihned

Půjčka bez poplatku předem

Většina běžných půjček je poskytována bez poplatku předem. Pokud je někde nabízena půjčka a současně je požadován poplatek předem za její vyřízení, je nutné být velmi opatrný. Uhrazení poplatku předem není příliš častý požadavek a většinou se za podobnými nabídkami skrývají spíše různé neseriózní půjčky. Snad všechny větší firmy, které nabízejí půjčky a úvěry mají ve své nabídce pouze půjčky bez poplatku předem.

Peníze ihned bez registrů a poplatku předem

Pokud potřebujete získat peníze ihned bez registrů a poplatku předem, musíte být připraveni na to, že taková půjčka bude stát víc než běžná půjčka v bance. Úrokové sazby pro tento typ půjček bývají podstatně vyšší než to, za jakých podmínek byste získali peníze v bance. Je to ale rychlé a okamžitě řešení, pokud potřebujete získat peníze ihned. Musíte si ale vždy dobře rozmyslet, jestli se vám taková půjčka vyplatí a jestli opravdu nutně potřebujete peníze. Pokud byste chtěli získané peníze použít jen na běžné výdaje nebo třeba na dovolenou, pak se spíše vyplatí uvažovat o klasické půjčce nebo spotřebitelském úvěru.

 

Půjčka na směnku bez poplatku předem

Půjčky na směnku jsou nabízena především jako nebankovní půjčky. Oproti běžné půjčce v bance má půjčka na směnku několik zásadních rozdílů a odlišností. Jedná se především o to, že úvěr na směnku nebývá splácen prostřednictvím pravidelných splátek, ale většinou ji musíte uhradit jednorázovou platbou. Na co si dát pozor a jaká má pravidla úvěr na směnku?

Půjčka na směnku

Pokud se rozhodnete uzavřít půjčit si peníze na směnku, tak byste měli být opravdu opatrní. Půjčka na směnku je asi nejvíce rizikový finanční produkt, pro který se můžete rozhodnout. Směnka je poměrně nevýhodná i z toho důvodu, že na rozdíl od klasické úvěrové smlouvy zde nemáte definovány téměř žádné podmínky, a vše se řídí zákonem

Pokud se rozhodnete pro směnku, musíte si dát pozor na to, aby obsahovala všechny povinné údaje. Pro směnku je typické, že nemá žádný přesně daný formulář jako třeba složenka nebo šek. Aby byla směnka platná, musí mít vyplněny všechny potřebné údaje – jedná se především o to, že na dokumentu musí být uvedeno, že se jedná o směnku. Dále zde musí být uvedeno to, že dlužník se zavazuje zaplatit konkrétní částku. Směnka dále musí obsahovat datum a místo splatnosti, jméno dlužníka a také toho, kdo směnku vystavil a samozřejmě zde musí být i podpis dlužníka a datum a místo, kde byla směnka podepsána

Tip: Rychlá a snadná půjčka: Půjčka bez registru a poplatku předem nebo také Krátkodobé rychlé půjčky ihned

Půčka bez poplatku předem

U půjčky na směnku nebývá, zpravila požadována úhrada poplatku předem. Mnohem častější je ale to, že dlužník musí potvrdit směnku na částku mnohem vyšší, než to jaké peníze doopravdy dostane. Tak například se může stát, že podepíšete směnku na 70000 Kč, ale reálně dostanete pouze 50000 Kč. Je to tedy půjčka bez poplatku předem, ale podepsáním směnky jste se zavázali uhradit podstatně vyšší částku, což představuje úroky a zisk pro toho, kdo vám směnku poskytnul.

Výhody – půjčka na směnku

Výhoda jakou má půjčka na směnku je především to, že se jedná o poměrně jednoduchý způsob jak získat peníze. Klasická směnka totiž je jen jednoduchý dokument, kde nejsou žádné právní kličky. Máte zde jasně definováno kdy, komu a kolik musíte zaplatit

Nevýhody – půjčka na směnku

Mezi ty hlavní nevýhody jaké má půjčka na směnku patří především to, že zaplatíte poměrně velkou částku navíc. Také zde většinou není možnost předčasného splacení nebo odložení splátky. Pokud nemůžete na konci splatnosti uhradit směnku tak se jedině musíte domluvit s jejím držitelem na prodloužení doby splatnosti a je jen na něm, jestli vám to povolí. Prodloužení splatnosti směnky pak velmi často bývá spojeno s jejím navýšením o další peníze, které budete muset zaplatit navíc