Půjčka: jak vybrat u nejvýhodnější?Do nepříznivé finanční situace se může doslova mrknutím oka dostat takřka kdokoli z nás. Stačí jedna nezaplacená složenka nebo faktura u telefonního operátora a na krku můžete mít následně pořádný dluh, v krajním případě exekuci. Jak tomu předcházet? Buďto řádně hlídat své příjmy a výdaje nebo si najít nejvýhodnějšího poskytovatele půjček, který vám v případě finančních potíží pomůže s jejich řešením. Jak vybrat tu nejvýhodnější půjčku se dozvíte o pár řádků níže.

Continue reading…

 

Kde najít skutečně levnou půjčku?

Spousta ekonomických subjektů se chvástá, že pouze a jen u nich najdete tu nejlevnější půjčku, za kterou budou vlastně oni sami ztratní. Jenže nenechte se ošálit! Vždy, když si od někoho půjčujete peníze, platíte úroky, a ty jsou vlastně odměnou ekonomickému subjektu, od kterého si půjčujete. Nikdy tedy nebude ztratný věřitel, ale vždy vy, jako dlužník. Ovšem u některých subjektů je úroková sazba tak nízká a poplatky za půjčku někdy i nulové, že nemusí být vaše ztráta tak vysoká. Které finanční instituce to tedy jsou?

Continue reading… 

Půjčka jako pohodlné řešení finanční krize?

Ačkoli nám finanční experti tvrdí, že období nejhlubší recese má Česká republika již dávno za sebou, rodin, které nemohou vyjít s financemi, den ode dne přibývá. A lépe na tom není ani zaměstnanost v ČR. Ačkoli se v červenci objevila zpráva, že právě tento měsíc je pro uchazeče o zaměstnání, či letní brigádu doslova „zlatým dolem“, informace a pravidelné měsíční zprávy bankovních a nebankovních institucí si naopak pochvalují stále se zvyšující objem poskytnutých spotřebitelských úvěrů. Jak je to možné a může být půjčka opravdu efektivním řešením efektivní krize a s ním spojeným nedostatkem finančních prostředků?

Půjčka ano, ale ….

Pokud také vy uvažujete o vzetí půjčky, sami si odpovězte, zda je tato půjčka pro vaše další bytí nezbytná. Pokud se plánujete osamostatnit a dále již nevyužívat služeb „mamahotelu“, případně rekonstruujete byt nebo vám nějaká ta tisícovka schází pro koupi vysněného domku, za půjčku vás nikdo odsuzovat nebude. Pokud si však půjčujete na takové artikly, jakými je exotická dovolená, rybářské, vybavení, plastika nejrůznějších partií nebo nákup vánočních dárků, s největší pravděpodobností je zde něco v nepořádku.

Půjčujte si pouze tolik, kolik zvládnete splatit

Ať již vypadá vaše současná finanční situace optimisticky, vždy myslete dopředu. Co když vy nebo partner ztratíte práci? Kdo potom bude splácet hypotéky, leasing na auto a drobné spotřebitelské úvěry. Pozor si dejte také na hotovostní půjčky. Ty jsou nastaveny v určitém limitu a vašim potřebám se nepřizpůsobí. Potřebujete-li pro své potřeby 15 000 a instituce nabízí spotřebitelský úvěr pouze ve výši 20 000, rozhodně jej o 5 tisíc nesníží a vy si částku vypůjčíte (a také utratíte) celou.  O to složitější bude její navrácení.

 

Záznam v registru

Každý, kdo někdy žádal o půjčku, na to asi narazil. Banky nebo i některé nebankovní společnosti své klienty prověřují v rámci registru dlužníků. Aktuálně jsou celkem 4 takové registry. O výpis z registru si můžete požádat sami a zjistit tak, jestli na vás není vedený nějaký záznam.

Nebankovní registr Solus

Nebankovní registr SOLUS obsahuje informace o lidech, kteří neplatí svoje závazky. Registr SOLUS obsahuje především negativní informace (tedy pokud nesplácíte nebo je jiný problém). Registr najdete na adrese www.solus.cz. Výpis je možné získat i přes SMS. Cena je 92 Kč za SIN kód a dále pak 99 Kč za SMS.

Nebankovní registr NRKI

Provozovatelem tohoto registru je LLCB, tento nebankovní registr využívají především splátkové společnosti jako ČSOB Leasing, a.s., GE Money Auto, a.s., GE Money Multiservis, a.s., CAC Leasing, a.s., Santander Consumer Finance, a.s., ŠKOFIN, a.s., Leasing České spořitelny, a.s., s Autoleasing, a.s. Více na www.creditbureau.cz zde je možné získat výpis a to za cenu 100 Kč (+ případně poštovné, pokud si jej necháte zaslat poštou.

Bankovní registr CBCB

Prostřednictvím registru CBCB si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů. Tento registr obsahuje jak negativní, tak i pozitivní informace o tom jak splácíte svoje závazky vůči bance. Výpis z registru stojí 100 Kč a je o něj možné požádat na www.cbcb.cz

Centrální registr exekucí CEE

Posledním zajímavým registrem je pak i Centrální evidence exekucí, kterou provozuje Exekutorská komora České Republiky. Registr je možné najít na adrese www.ceecr.cz. Cena za jedno nahlédnutí do evidence exekucí je 60 Kč.

 

Půjčka bez registru a poplatku předem

Půjčky Žďár nad Sázavou: Zajímaly by mě nějaká levná a spolehlivá půjčka bez registru a bez poplatku předem. Potřeboval bych získat 50000 Kč. Bohužel si momentálně nemohu půjčit v bance. Už jsem to zkoušel, ale díky tomu že jsem měl před časem nějaký nedoplatek za telefon, tak mám asi negativní záznam v registru a v bance mi moji žádost o půjčku zamítli.

Můžete mi poradit nebo mi doporučit jaká levná a spolehlivá půjčka bez registru a bez poplatku předem se vyplatí? Nerad bych naletěl na nějakou podvodnou nabídku nebo platil moc vysoké úroky. Stačila by mi opravdu jen půjčka 50000 korun, kde se neplatí nic předem. Jsem normálně zaměstnaný a mám svoje příjmy. Vydělávám si skoro 20.000 korun čistého a jinak nemám žádné jiné dluhy nebo půjčky jen kreditní kartu od české spořitelny, ale tam mám celkem dost malý limit.

Pavel Kačmarčík, Žďár nad Sázavou

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Okamžitá půjčka na cokoliv

U nás vám bude poskytnuta okamžitá půjčka na cokoliv, na co chcete peníze použít. Nemusíte nám říkat, na co je potřebujete, a je to jen na vás, za co je utratíte. Nabízíme pomoc při vyřízení půjčky nebo úvěru v bance, nebo vám také můžeme zprostředkovat získání soukromé půjčky na směnku.

Za naše služby nepožadujeme žádný poplatek předem. Jsme specializovaná firma, která se zabývá finančním poradenstvím pro firmy a především pro soukromé osoby. V české republice fungujeme už více než deset let a za tu dobu jsme pomohli více několika desítkám tisíc lidí. Pokud je pro vás problém půjčka od banky, tak vám můžeme pomoci i se zprostředkováním úvěru z jiných zdrojů. Není pro nás problém dojednání půjčky v rozsahu 10000 – 1 milión.

Tip pro vás: Krátkodobá půjčka pro každého

Pokud máte zájem o více informací nebo zprostředkování nabídky, tak nám pošlete svoje požadavky na email info@financni-pordna.cz, nebo použijte online formulář

 

Půjčka 5000 bez prokazování příjmů a poplatku

Výhodná půjčka 5000 korun na cokoliv bez prokazování příjmu a bez poplatku za zprostředkování. Tato nabídka je určena pro všechny pracující nebo i pro nezaměstnané. Půjčka může být poskytnuta i pro ženy na mateřské dovolené nebo pro studenty. Pro vyřízení nepotřebujete potvrzení nebo jiné prokazování příjmů.

Půjčka může být vyřízena velmi rychle jen prostřednictvím internetu a telefonu. Stačí, když nám na sebe zanecháte nějaký kontakt a náš operátor se s vámi obratem spojí a dořeší všechny detaily. Peníze pak můžete dostat nejpozději během 24 hodin od našeho zavolání. Pokud tedy potřebujte rychle 5000 korun bez prokazování příjmů a bez poplatků, obraťte se na nás a určitě budete spokojeni.

Výhodná akce – nyní bez poplatků: Půjčím ihned peníze v hotovosti nebo také Půjčka 20000 Kč bez registru.

Parametry nabídky Půjčka 5000 bez prokazování příjmů a poplatku

Půjčka typ: půjčka 5000, Půjčka bez prokazování příjmů, půjčka bez poplatku předem
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Vyřízení do 24 hodin
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde
 

Půjčka 5000 bez potvrzení doložení příjmu

Jsem nezávislý finanční poradce, který se specializuje na nebankovní finanční produkty. Pokud potřebujte získat menší finanční obnos do 5000 korun, pomůže vám půjčka 5000, u které není požadováno potvrzení doložení příjmů. Tato půjčka je poskytována bez nahlížení registrů nebo bez jakéhokoliv poplatku předem.

Peníze dostanete v hotovosti během několika hodin od prvního zavolání nebo vyplnění kontaktního formuláře. Půjčka nemá žádná omezení, peníze můžete použít na cokoliv a nejsou zde žádné skryté podmínky nebo omezení. Pokud Vás půjčka 5000 bez potvrzení doložení příjmů zaujala, tak mne neváhejte kontaktovat

Výhodná akce – nyní bez poplatků: Peníze na ruku ihned a nebo také Kreditní karta bez příjmu.

Parametry nabídky Půjčka 5000 bez potvrzení doložení příjmu

Půjčka typ: půjčka 5000, Půjčka bez potvrzení příjmu, Půjčka bez doložení příjmů
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Peníze na ruku hned
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde
 

Půjčka 5000 bez registru a poplatku předem

U nás vám bude nabídnuta skvělá půjčka 5000. Nepožadujeme ověření v registru nebo zaplacení poplatku předem. Stačí vyplnit jednoduchou žádost a náš finanční poradce vás bude obratem kontaktovat na vašem telefonu a sdělí vám, jestli vám bude poskytnuta půjčka 5000 bez registru a poplatku předem. Pokud potřebujete ihned získat hotovost, naše půjčka je pro vás to pravé řešení. Půjčka 5000 bez registru je bez ručitele, peníze máte ihned, nejpozději do několika hodin.

Speciální nabídka: Peníze ještě dnes nebo také Krátkodobé půjčky bez registru

Parametry nabídky Půjčka 5000 bez registru a poplatku předem

Půjčka typ: půjčka 5000, půjčka bez registru, půjčka bez poplatku předem
Lokalita: Půjčky Praha, Půjčky Ostrava, Půjčky Brno
Vyřízení: Peníze ihned do 24 – 48 hodin
Typ vyřízení: Online půjčka, Půjčka po telefonu, SMS půjčka
Kontakty: Kontaktní informace pro vyřízení zde