půjčky do výplaty

Které online půjčky jsou zaručeně bezpečné a seriózní?

Jedním z problémů, o kterém se v souvislosti s půjčkami často hovoří, je otázka jejich bezpečnosti, resp. problém s podvodnými nabídkami. Stále se můžeme v médiích nebo internetových diskusích setkávat s příběhy lidí, kteří v zoufalé snaze o získání půjčky naletěli podvodníkům a místo slíbených peněz naopak o další přišli a ještě více se zadlužili. U kterých půjček můžeme být klidní a na které je naopak lepší dát si pozor? Jak si vybrat půjčku tak, abychom měli jistotu, že je naprosto bezpečná?

U bankovních úvěrů se nemáte čeho bát
Naprosto klidní můžete být, pokud si chcete vzít půjčku od banky. Tyto úvěry jsou stoprocentně bezpečné a žádné riziko, že by vás v bance podvedli, zde nehrozí. Pokud splňujte podmínky, které banky na žadatele o úvěr kladou (např. doložit příjmy nebo nemít záznam v registru dlužníků), je bankovní půjčka bezpochyby rozumnou volbou, zvláště pak pokud potřebujete půjčit vyšší částku.

Nebankovní půjčky mohou být někdy rizikem
U půjček z nebankovní sféry už je situace komplikovanější – nabídek je tolik, že se v nich jen málokdo vyzná. Neustále vznikají nové a nové společnosti, některé zanikají, jiné se zase přejmenovávají, zároveň řada poskytovatelů mění svoje podmínky a vybrat si tak nejlepší půjčku není nic snadného. Pokud ale vsadíte na jistotu v podobě některé z tradičních a ověřených společností (jako je např. Home Credit, Cetelem, Provident apod.) žádného podvodu se bát nemusíte.

Tesco půjčka – 100% bezpečný a seriózní úvěr
Jednou z nebankovních půjček, na které se můžete na 100% spolehnout, je Tesco půjčka. Tu si můžete sjednat online a po telefonu z pohodlí vašeho domova (v rozmezí od 20 000 do 200 000 Kč) nebo přímo na stánku finančních služeb Tesco, kde lze získat úvěr až do výše 500 000 Kč. Poskytovatelem této půjčky je známá společnost Home Credit – jde tedy o naprosto bezpečný úvěr, za kterým stojí silná finanční instituce. Pokud máte kartu Clubcard, dostanete navíc za každou řádně uhrazenou splátku 100 bodů na konto navíc.

Jak se dají s jistotou najít bezpečné půjčky online?
Asi nejjednodušším a zároveň nejrychlejším způsobem, jak si vyhledat bezpečnou a seriózní půjčku, je použít některý z nezávislých srovnavačů půjček. Patří k nim např. PůjčkyHned.cz nebo CoolPůjčky.cz a jejich výhodou je nejen velmi přehledné srovnání, ale i rozsáhlé recenze, v nichž naleznete odpovědi na všechny možné dotazy. Tyto srovnávací portály se zaměřují zejména na půjčky online, recenzované úvěry si tak můžete rovnou sjednat, aniž byste museli chodit na pobočku nebo někam telefonovat.

Na podezřelé inzeráty raději vůbec nereagujte
Seriózní půjčku od podvodné můžete v některých případech poznat už na první pohled podle její prezentace. Pokud např. úvěry inzeruje někdo, kdo ani nemá vlastní webové stránky, je to velmi podezřelé a na takové nabídky je lepší neodpovídat. Určitě nedoporučujeme ani půjčky, kde se pro jejich sjednání musí nejprve zavolat na dané číslo – mnohdy se jedná o speciální čísla s vysokým tarifem, kdy vás může minuta volání stát kolem 100 Kč. Jasným podvodem, bohužel ale velmi častým, jsou pak nabídky půjček, kde po vás poskytovatel chce poplatek předem (třeba i ve výši několika tisíc) – v takovém případě je obrovskou chybou něco platit. Za půjčku se nikdy poplatky předem nevyžadují, snad jen s výjimkou koruny za ověření účtu, ale to už je něco úplně jiného. Pokud si např. nejste jistí, zadejte si název firmy nebo telefonní číslo do Googlu – i to vám může hodně napovědět.

 

Pujcky bez registru a poplatkuNaše rychlá půjčka bez registru ihned se hodí pro všechny zájemce o nebankovní půjčky. Poskytujeme peníze bez registru a bez poplatků předem. Peníze můžete získat ihned, stačí jen vyplnit jednoduchý online formulář a ihned budete vědět, jestli byla vaše žádost schválena a kolik vám můžeme půjčit.

Pokud máte problém získat peníze od banky, třeba kvůli negativnímu záznamu v registru nebo i z jakéhokoliv jiného důvodu, tak se můžete s důvěrou obrátit na nás, a sami zjistíte, že můžete získat peníze ihned, třeba ještě dnes.

Půjčky bez registru a bez poplatku jsou poskytovány online. Nemusíte nikam chodit, nikam volat. Stačí vyplnit online žádost a pak už jen počkat než se vám ozveme zpátky s informací, kdy pro vás budeme mít připravené peníze. Vyzkoušejte si to a uvidíte, že je to velmi jednoduché a pohodlné.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.

 

Online žádosti o půjčku bez doložení příjmu

Rádi bychom vám představili naši nabídku online žádosti o půjčku bez doložení příjmu. Díky této nabídce můžete získat 1000 – 50000 Kč na krátké období. Je to ideální volba pokud vám chybí peníze před výplatou, nebo pokud potřebujete řešit jiný akutní problém s penězi. Díky online žádosti o půjčku můžete mít peníze ještě dnes nebo nejpozději do druhého dne.

Nabízíme vám snadné řešení, i když už vám nikdo jiný nechce půjčit. Půjčujeme peníze i bez doložení příjmu, bez ověření v registru a bez složitého papírování. Jediné omezení je váš věk, půjčky poskytujeme všem, kdo mají alespoň 25 let a méně než 65 roků. Půjčku můžete mít na 2 až 3 týdny podle Vaší volby. Poprvé si u nás můžete vzít půjčku bez doložení příjmu do maximální výše 1000 Kč, pokud jste již náš zákazník a předchozí půjčku jste již splatili, můžete dostat až 10000 Kč. Více informací a online žádosti o půjčku. 

Okamžitá půjčka na cokoliv

U nás vám bude poskytnuta okamžitá půjčka na cokoliv, na co chcete peníze použít. Nemusíte nám říkat, na co je potřebujete, a je to jen na vás, za co je utratíte. Nabízíme pomoc při vyřízení půjčky nebo úvěru v bance, nebo vám také můžeme zprostředkovat získání soukromé půjčky na směnku.

Za naše služby nepožadujeme žádný poplatek předem. Jsme specializovaná firma, která se zabývá finančním poradenstvím pro firmy a především pro soukromé osoby. V české republice fungujeme už více než deset let a za tu dobu jsme pomohli více několika desítkám tisíc lidí. Pokud je pro vás problém půjčka od banky, tak vám můžeme pomoci i se zprostředkováním úvěru z jiných zdrojů. Není pro nás problém dojednání půjčky v rozsahu 10000 – 1 milión.

Tip pro vás: Krátkodobá půjčka pro každého

Pokud máte zájem o více informací nebo zprostředkování nabídky, tak nám pošlete svoje požadavky na email info@financni-pordna.cz, nebo použijte online formulář