Kde hledat skutečně levné půjčky

Vyzkoušejte půjčky od nebankovních společnostíOpravdu levné půjčky existují a máte vůbec šanci je u nějakého poskytovatele sehnat? Tak přesně na tyto otázky se budeme snažit odpovědět následujícím článkem. Pokud jste se dostali do tíživé finanční situace, z níž nevede jiná cesta, než návštěva bankovní či nebankovní instituce, jistě se budete snažit vybírat takový produkt, který o mnoho nepřeplatíte. V tomto případě se připravte na dlouhou a trnitou cestu s nejasným výsledkem.

Kam pro levnou půjčku?

Levná půjčka ve své podstatě neexistuje. Úrok a poplatky, jež jsou s danou půjčkou spojené, představují příjem společností, jež půjčováním finančních prostředků podstupuje určité riziko. A jelikož chtějí tyto společnosti vydělávat, nechají si takové riziko pořádně zaplatit. Obvykle platí, že nejvýhodnější a zpravidla také nejlevnější půjčky mají pracovníci bank. Pro ně jsou připraveny zcela jiné sazby úroků, než které nabízejí svým klientům. Pokud jste však doposud neměli problémy se svou finanční minulostí a platební morálkou, ani vy se bankám vyhýbat nemusíte. V drtivé většině totiž nabízejí výhodnější úroky, než nebankovní společnosti.

Záchranný kruh: nebankovní společnost

Pokud vám banka z nějakého důvodu žádost o úvěr zamítne, nebo objeví věci, jež mohou být při sjednávání úvěrů značnou překážkou, pak vám pochopitelně půjčku neposkytne. V takovém případě vám nezbyde nic jiného, než vzít za vděk nebankoví půjčkou, jejíž úroky jsou však již citelné. Vždy sjednávejte nebankovní půjčku výlučně u známých a ověřených společností, jež se mohou pochlubit bohatým portfoliem spokojených klientů.

 

Kde se nachází levné půjčky?

Chcete si půjčit? Chcete mít k tomu navíc jistotu, že vaše půjčka bude skutečně levná a výhodná? Nechce se vám hledat na internetu, ale jít rovnou na jistotu? Ovšem vůbec netušíte, u které společnosti je půjčka nejvýhodnější? My známe odpověď na všechny vaše otázky!

Continue reading… 

Aby se vám „levná půjčka“ neprodražila…

Kdo by si nechtěl půjčit za nejvýhodnějších možných podmínek? Když sáhne po půjčce zodpovědný člověk, vždy doufá, že vybral tu nejlepší, což znamená zejména nejlevnější, variantu.

Reklama nesmí lhát, ale…

Veškerá média na nás dnes a denně útočí s celou řadou nabídek výhodných a levných půjček. Všimli jste si někdy, že nikdy neslibují úrok v konkrétní výši? Poslouchejte a čtěte dobře – pokaždé je to: „…úrok UŽ OD…%“. Víte, co to v praxi znamená? Že jestliže si vezmete půjčku za nějakých konkrétních podmínek – v určité výši, na určitou dobu, s určitými dalšími službami, atd., můžete takovouto úrokovou sazbu získat. V případě půjčky, jakou si představujete vy, však může být úrok mnohem vyšší. Reklama nesmí lhát, ale také nemusí říci všechno.

Úrok – ten zná každý

Úroková sazba bývá prvním vodítkem, chceme-li si půjčit peníze. Pro mnoho lidí ovšem také jediným. A v obou případech jde o zásadní chybu. Úroková sazba neříká o ceně půjčky vůbec nic. Mimo úrok se totiž může s cenou půjčky pojit celá řada dalších poplatků a vydání, které vámi zaplacené částky velice, velice zvýší. Mnohem lepším vodítkem je sazba RPSN, kterou jsou poskytovatelé půjček rovněž povinni uvádět.

Než podepíšete, čtěte!

Podstatné a jediné směrodatné je to, co je napsáno ve smlouvě, kterou vám potencionální věřitel předloží. Cokoliv jste společně projednávali předtím ústně, toho se nikdy nedovoláte. Proto než podepíšete, čtěte! Čtěte všechno, pořádně a až do konce – včetně poznámek drobným písmem – a čtěte klidně několikrát nebo si smlouvu před podpisem projděte s třetí nezúčastněnou osobou. Jestliže vám to poskytovatel půjčky odmítá umožnit, rozhodně to není dobrá vizitka jeho serióznosti a vy jděte raději jinam.

 

 

Levná půjčka před výplatou

Pokud si potřebujete před výplatou nebo v případě mimořádných výdajů levně půjčit peníze, je výborným řešením využít Kouzelnou půjčku. Peníze můžete mít na svém účtu pár hodin po zaslání žádosti. Tato půjčka je určena pouze občanům trvale žijícím na území ČR, kteří jsou starší 18 let.

Podmínky pro žadatele

Každý žadatel, který je občanem České republiky a je starší 18 let, musí mít také zajištěn trvalý příjem. Může být zaměstnanec, živnostník, podnikatel, ale i invalidní nebo starobní důchodce či žena na mateřské dovolené. Každý žadatel musí mít vlastní mobilní telefon a bankovní účet vedený na své jméno. Do žádosti je nutné uvést svůj kontaktní email. Půjčka není určena žadatelům, kteří jsou v insolvenci nebo je proti nim vedeno exekuční řízení. Žadatel o půjčku také nesmí mít u stejné společnosti žádnou nesplacenou půjčku.

Výhody Kouzelné půjčky

Nespornou výhodou Kouzelné půjčky je její rychlé a pohodlné vyřízení. Žádost je možno podat online. Žádat proto můžete kdykoli se pro tuto půjčku rozhodnete – ve dne nebo v noci, z domova nebo ze zaměstnání. Peníze na svém účtu budete mít – v případě, že bude půjčka schválena – velmi rychle. Po řádném splacení první půjčky se vaše další žádosti stanou ještě jednodušší a rychlejší. Stačí zaslat pouze SMS zprávu a peníze už míří k vám.

Příklad půjčky

Půjčit si můžete 1 000 Kč až 10 000 Kč na 2 až 30 dnů. Dobu splácení je možno dohodnout individuálně, dle vašich potřeb. Kouzelná půjčka vám může pomoc při finančních potížích, ovšem jen tehdy, přistupujete-li ke svým financím zodpovědně a nemáte v úmyslu řešit dluh dluhem.

 

Levné nebo podezřele levné?

Když si potřebujete půjčit peníze, je samozřejmé, že hledáte možnost, jak si je vypůjčit s co nejnižšími náklady. Je však vždy avizovaná cena půjčky tím skutečně nejpodstatnějším údajem? Neuniklo vám něco důležitého?

Nízký úrok

Nízký, či dokonce žádný, úrok může být samozřejmě skvělá možnost – ale není pro poskytovatele náhodou kompenzován nějakým jednorázovým poplatkem, který ve své reklamě zapomněl zmínit? Nepožaduje třeba poplatek už za proces schválení půjčky? V tom případě by vám mohly zbýt jen oči pro pláč. Pokud by vaše žádost nebyla ve schvalovacím řízení kladně posouzena, nejenže nedostanete nic, ale ani uhrazený poplatek vám už nikdo nevrátí.

Bez úroků, bez poplatků

Že vám taková nabídka zní jako z říše snů? Pozor na takový maličký zádrhel, kterému se říká navýšení. Poskytovatel má předem fixně stanovené částky, o které navyšuje původně zapůjčenou sumu při vracení. Často už také požaduje krytí např. bianco směnkou v této výši. Než cokoliv podepíšete, seznamte se velmi dobře s kompletními obchodními podmínkami, a to včetně všech dodatků, a zejména si dávejte pozor na klauzuli, že je poskytovatel oprávněn je jednostranně změnit.

Důvěryhodný poskytovatel

Důvěryhodný poskytovatel před vámi nic neskrývá, na zvážení všech možností i prostudování smlouvy vám dá dostatek času, umožní vám, abyste ji mohli konzultovat. Odpoví na všechny vaše otázky ohledně výše splátek, předčasného splacení či případných problémů se splácením bez vytáček.

Jak tedy vybírat?

Často bývá výhodným řešením poradit se s přáteli či rodinou, nemá-li někdo z nich s některým poskytovatelem půjček dobrou zkušenost.

 

Výhody Levných půjček

Pro vybrání té správné levné půjčky je potřeba prostudovat webové nabídky různých produktů a porovnat si je. Produkt s názvem Levné půjčky vám dává možnost získat peníze rychle a seriózně. Hlavní výhodou těchto půjček je, že nezkoumají zápis v registru dlužníků ani nepožadují doklad o příjmu.

Snadná dostupnost

Nebankovní společnosti, které poskytují Levné půjčky počítají s tím, že je stále více lidí, kteří potřebují půjčit peníze i přesto, že se již dostali do nelehké situace, kdy nemohli své závazky splácet. Finance nabízejí také živnostníkům s nestálým příjmem nebo dokonce nezaměstnaným lidem, kteří mají např. brigádu, ze které jsou schopni své závazky hradit. Poskytovatelé Levných půjček jsou si vědomi, že neschopnost doložit příjem nebo zápis v registru dlužníků nemusí znamenat, že klient není schopný půjčku splácet.

Výhody Levných půjček

Levné půjčky prezentované na internetu je možno zařídit velmi rychle a to buď pomocí online kontaktu, nebo po telefonu. Peníze jsou vypláceny bez zbytečných průtahů, na způsobu výplaty peněz je možno se domluvit. Pokud klientovi nevyhovuje bezhotovostní převod na účet, je možné buď osobní předání, nebo zaslání peněz složenkou na adresu uvedenou žadatelem o půjčku. Peníze lze získat i bez potvrzení příjmů a půjčky jsou bezúčelové, což znamená, že nemusíte nikde uvádět, na co peníze potřebujete. Mají mnoho variant, proto se snažte vybrat si tu nejvhodnější, pro vás na míru.

Výše Levných půjček

Nabídky levných půjček se pohybují ve výši od 1 000 Kč do 2 000 000 Kč. Výše splátek, úroků a jejich nadstavení záleží na konkrétní dohodě mezi klientem a investorem.

 

Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Levný úvěr od GE Money Bank zastřeší Evropská unie

Vlastníte dobře rozjetou firmu, která dosahuje zajímavých ročních obratů? Na druhou stranu si všímáte toho, že výrobní linky podléhají opotřebení a jejich provoz je čím dál více nákladnější? Ideální doba pro modernizaci! Kde ale na takovou nákladnou modernizaci vzít? Řešení přináší levný úvěr od GE Money Bank, který mohou získat drobní a střední podnikatelé na nákup budov, technologií nebo již zmíněnou rekonstrukci stávajícího provozu. Díky garanci Evropského investičního fondu, mohou žadatelé o levný úvěr získat vypůjčené prostředky bez zbytečných odkladů a s minimálním finančním zajištěním.

Dohoda mezi EU a GE Money Bank

Díky zajímavé dohodě mezi těmito dvěma institucemi mohou žadatelé žádat tzv. o EU úvěr Investice, který jim může být poskytnut bez jakéhokoli zajištění nebo se zajištěním naprosto minimálním. O výši zajištění vždy rozhoduje konkrétní případ a bonita klienta. O úvěr mohou zažádat živnostníci, jejichž roční obrat dosahuje 200 milionů Kč. Další podmínkou, kterou je nutno při žádosti o úvěr splnit, je prokázání se dvěma ukončenými daňovými obdobími.

Minimální administrativa s důrazem na rychlost vyřízení

Jak již bylo výše zmíněno, kromě minimálního nebo dokonce žádného zajištění úvěru, se může tato novinka pochlubit také rychlostí vyřízení dané žádosti. Každá žádost o EU Investice je posuzována individuálně avšak s důrazem na minimální administrativní zátěž klienta a rychlé poskytnutí úvěru. Pokud by tedy také vaše firma potřebovala nějaký ten nádech moderna, nespoléhejte na předražené úvěry, vsaďte na jistotu a kvalitu zastřešenou Evropským investičním fondem!