Nabízíme rychlá půjčka ihned a bez registruRádi bychom vám představili naši nabídku. Je to rychlá půjčka ihned. Peníze vám poskytneme bez registru (nekontrolujeme ani bankovní registr ani registr SOLUS). Rychlá půjčka může být vyřízena ihned. Pokud podáte svoji žádost v průběhu dne, peníze vám vyplatíme v hotovosti (platí pro částky do 50000) nebo vám je nejpozději do druhé dne pošleme na vás bankovní účet (částky nad 50000 Kč)

Aby vám byla schválena rychlá půjčka bez registru tak požadujeme splnění následujících podmínek. Pro částky do 10000 Kč nepožadujeme doložení příjmu, stačí platné doklady k ověření totožnosti a adresy. Pro částky do 50000 Kč požadujeme doložení pravidelného příjmu alespoň deset tisíc korun čistého měsíčné, nebo musíte mít ručitele. Pro částky nad 50000 Kč požadujeme, minimální měsíční příjme alespoň patnáct tisíc čistého, u vyšších částek je pak nutný ručitel nebo zástava nemovitosti.

Pro zobrazení detailu a kontaktních informací u této půjčky se musíte přihlásit nebo zaregistrovat. Můžete také využít online žádosti.