Hypopůjčka je americká hypotéka

Půjčky bez registru srovnatelné s bankovními

Máte záznam v některém z registrů dlužníků? Pokud ano, patříte k více než milionu fyzických osob v ČR, které jej mají také. Pokud jste přesvědčeni, že v žádném z nich záznam nemáte, pak vám gratulujeme a zároveň přejeme, abyste nebyli nepříjemně překvapeni, až budete třeba měnit operátora nebo žádat o půjčku.  Dostat se do některého z registrů je totiž překvapivě snadné. Mnoho lidí se také o svém záznamu dozvědělo teprve u přepážek.

Stačí vyrazit na delší pobyt do zahraničí a nezaplatit díky tomu tři po sobě jdoucí složenky za plyn.  Rázem je z vás neplatič v registru SOLUS, jehož členskými firmami jsou i některé energetické společnosti.  A musíte se rázem smířit s tím, že některé služby pro vás budou ode dneška dražší, protože registry své údaje uchovávají po dobu několika let. Získání půjčky v bance se pak pěkně prodraží, bude-li vám tedy vůbec povolena.

Jenomže žít se musí, takže pokud potřebujete zažádat o půjčku, je lepší se v takovém případě obrátit na nebankovní společnost, která poskytuje tzv. „půjčky bez registru“. Není to tak zlé – některé z nich dnes nabízejí dokonce i výhodnější parametry úvěrů, než by vám nabídli v leckteré bance i bez záznamu. Pokud zvolíte správnou půjčku u správné nebankovní společnosti, nemusí být pro vás půjčka bez registru noční můrou. Nevěříte? Pak si prostudujte například Hypopůjčku od společnosti TGI Money a. s., kterou my osobně považujeme za vůbec nejlepší nebankovní půjčku.

Hypopůjčka je americká hypotéka, což znamená, že za úvěr ručíte nemovitostí a nikdo se vás nebude ptát ani na vaše příjmy, ani na ručitele, ani na záznamy v registrech. Má nízký úrok i RPSN a další její velkou výhodou je možnost rozložit si splátky až na 20 let. Spěcháte? Tak si Hypopůjčku napřed vyzkoušejte na úvěrové kalkulačce a pak vyplňte nezávaznou online žádost. Do 24 hodin budete vědět, zda vám tato půjčka bez registru byla předběžně schválena. Peníze vám přijdou na účet během 14 dnů od podpisu smlouvy a můžete je použít na cokoli, co potřebujete.

 
Vezměte si nejlevnější půjčku na trhu!

Vezměte si nejlevnější půjčku na trhu!Ptáte se, jak vybrat tu nejlevnější půjčku? Máme pro vás několik rad od finančních odborníků, díky kterým naleznete tu nejlevnější půjčku pro vás. K půjčce byste měli přistupovat stejně, jako když si vybíráte jakékoliv jiné zboží. Pokud budete kupovat nový mobil, pravděpodobně si neobjednáte hned první přístroj, na který narazíte, ale porovnáte více modelů z hlediska jejich výkonu a ceny. Udělejte to samé s úvěrem a uvidíte, že můžete ušetřit i tisíce korun!

Hledejte půjčku, která co nejlépe odpovídá vašim požadavkům, potřebám a možnostem. Především si ujasněte, jakou částku potřebujete a jaká může být maximální výše vaší měsíční splátky, od toho se pak bude odvíjet délka splácení. Jakmile budete mít jasno, porovnejte nabídky několika úvěrových společností, a to tak, že postupně navštívíte jejich internetové stránky a u každého úvěru si zjistíte především výši úroků, hodnotu RPSN a možnou délku splácení. Při hledání nejlevnější půjčky se rozhodně neřiďte jen úrokovou sazbou.  Při splácení totiž neplatíte jen úroky ze zapůjčené částky, ale také různé poplatky související s uzavřením smlouvy či správou účtu. RPSN všechny tyto položky již zahrnuje. Tudíž je velmi výmluvným ukazatelem ceny úvěru.

Chcete-li si ušetřit práci, použijte nezávislé internetové srovnávače, které na jedné stránce porovnají nabídku několika společností. Další možností je podívat se na výsledky nezávislého testu nebankovních společností. Takový test provedlo v roce 2013 evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů UMBRELLA, které se zabývá finančním poradenstvím a oddlužením. Nejvyšší hodnocení získala společnosti TGI Money a.s., která poskytuje výhodné nebankovní půjčky s vyřízením online. A v čem byla společnost lepší než její konkurence? Dle bodového hodnocení společnost zvítězila především díky výhodným úrokům, nízkým poplatků a férovému přístupu ke klientovi.

Hypopůjčka je rychlá půjčka, se kterou máte peníze ihned na účtu. Nemusíte nikam chodit ani se nikomu zpovídat. Půjčku si vyřídíte jednoduše online, přímo z vašeho domova nebo kanceláře. Stačí vyplnit krátký formulář a peníze můžou být vaše.